Saadet Partisi’nden Gençliğe Diksiyon Kursu

Of Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen kurs ile Saadet Partisi Of Gençlik Kolları üyelerine 64 Saatlik Diksiyon eğitimi verildi.

Saadet Partisi’nden Gençliğe Diksiyon Kursu

Saadet Partisi Of Gençlik Kolları üyelerinin talebi üzerine Of Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan Diksiyon Kursu tamamlandı. 29 kursiyerin katıldığı program sonucunda kursiyerlere Diksiyon Belgesi veridi.

 

Anadolu Gençlik Of Yurt Binasının Konferans Salonunda verilen Diksiyon kursunun hocalığını yapan Adem Üçüncü, kurs boyunca kursiyerler ile hoş vakit geçirdiğini ve kursiyerlerin gerek ders dinlemelerinden gerekse azimli oluşlarından çok memnun kaldığını belirtti.

 

Üçüncü; "Öncelikli olarak bu diksiyon kursunu talep eden Saadet Partisi Of Gençlik Kolları Başkanı ve üyelerine teşekkür ediyorum. Aynı şekilde bu isteklerini kırmayıp kursun açılmasını sağlayan Of Halk Eğitim Merkezi'ne de ayrıca teşekkür ederim. Of'ta ilkini yaptığımız bu diksiyon kursu inşallah kısa zamanda daha geniş kitlelere yayılarak her kesimin aldığı bir eğitim olacaktır. Bu eğitim gerek kurum çalışanları, gerek şoförler ve günlük hayatta halk ile birebir ilişkisi olan kişilerin alması gerektiği bir eğitimdir" diyerek bu konuda kendisine görev verildiği taktirde elinden gelen fedakarlığı yapacağını söyledi.

 

Kursun açılmasına öncülük eden Saadet Partisi Of Gençlik Kolları Başkanı Murat Gözütok Kursun özellikle kendileri için çok gerekli bir eğitim olduğunu vurgulayarak; "Bu kurs, biz Milli Görüş Gençleri için çok gerekli ve bir o kadar da zorunlu bir eğitim olduğunu düşündüğümüz için, Of Halk Eğitim Müdürlüğüne talepte bulunduk. Sağ olsunlar bizi kırmayıp kurs açma talebimizi reddetmediler ve bize eğitim veren Adem hocamız ile birlikte bu kursu almamızı sağladılar. Gerek Adem hocamıza ve gerekse Of Halk Eğitim Müdürü Ahmet beye, bize gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.

 

"Bizler; yeryüzüne iyiliğin ve adaletin hakim olması için kurulmuş bir teşkilat neferleri olarak halk ile iç içeyiz” diyen Gözütok; “İnancımız gereği insanlar ile çok güzel şekilde iletişim kurmak ve Davamızı layıkıyla anlatmak için bu kursa katıldık. Sağ olsun Yönetim Kurulu Üyelerimiz bu konuda hassasiyetlerini göstererek kursa katıldılar ve bir nebze olsun iletişim konusunda kendilerini geliştirdiler. Bizim temennimiz bu tür kursların her daim yapılması ve her kesim kurum üyeleri ile vatandaşların bu kurslardan faydalanmalarıdır" diye konuştu.

 

Gözütok, kursa katılan 29 kursiyere de ayrı ayrı teşekkür etti.


Haber-Foto: Fahri Düzenli

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
isimsiz
isimsiz - 7 yıl Önce

haberiniz cok güzelde ofda ilk kez acılmadı bu kurs

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21