Saadet Partisi’nden Çebi’li miting

Saadet Partisi Of İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen mitingde İlçe Başkanı Vahapoğlu ve Trabzon Milletvekili Adayı Çebi Oflulara seslendi.

Saadet Partisi’nden Çebi’li miting
banner71
HABERİN GALERİSİ
Saadet Partisi Of Mitingi

Saadet Partisi Of Mitingi

12 Haziran seçimlerine saatler kala Saadet Partisi Of İlçe Teşkilatı tarafından Of’ta bir miting düzenlendi.
 
Belediye Meydanında yapılan mitingde Saadet Partisi of ilçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu, Araklı Erenler Beldesi Belediye Başkanı Ömer Bektaş ile Araklı Belediyesi Eski Başkanı ve Saadet Partisi Trabzon Milletvekili adayı Ümit İsmailçebioğlu Oflulara eslendi.
 
Yaklaşık 200 kişinin katıldığı miting saat 13.00’te başladı. Ellerinde bayraklarıyla mitinge katılan partililer sıcağa rağmen konuşmacıları ilgi ile takip ettiler.
 
Mitingde hükümete yüklenen konuşmacılar, Ak Parti hükümetinin icraatlarını eleştirerek başbakan Erdoğan’a yüklendiler. Konuşmacılar, kurtuluşun milli görüş ve saadette olduğunu ifade ederek vatandaşlardan oy istediler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ABDULLAH
ABDULLAH - 10 yıl Önce

SAADET PARTİSİ GİBİ GÜZİDE BİR PARTİMİZİN KALESİ NİTELİĞİNDEKİ OF'TA BU KADAR AZ KİŞİNİN KATILIMI BENİ ÜZDÜ. LAKİN HALKIN İSTİKRARA OLAN İHTİYACI, GALİBA BUNDA ETKİLİ OLDU. HAYIRLISI OLSUN.

oflu
oflu - 10 yıl Önce

kıymetli saadet partililer gelin birlik olalım oyları ak partiye verelim anayasa değişssin bunu şimdi yaptık yaptık yoksa mevcut anayasa nın değişeceği yok.. birdahaki secimde yine saadet e oy veririz.zaman birlik zamanı..

fatih seyhan
fatih seyhan - 10 yıl Önce

milletimiz ekonomik olarak zenginliğemi erişdi herşeş günlük gülistanlık mı olmuş yazık ne kadar vefakar milletizki 15 gün evvel trabzonsporun şampiyon olamamasına sebeb gördüğü hemşehrilerim 12 haziranda acı ama gercek akp ye oy verecekler yazıklar olsun ki bizler sabah ne yediğimizi unutan millet olmuşuz

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21