Saadet Partisi Of Teşkilatından Of Medya Derneğine ziyaret

Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Of Medya Derneğini ziyaret ederek Başkan Keleş ve Yöneticilerin Gazeteciler Gününü kutladılar.

Saadet Partisi Of Teşkilatından Of Medya Derneğine ziyaret

Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Of Medya Derneğini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü tebrik ediyorum. Kamuoyu adına çok önemli hizmet icra ediyorsunuz. Ülkemiz sosyal, siyasal ve ekonomik olarak zor günler yaşıyor. Ülkenin zor şartlarından en fazla etkilenen mesleklerin başında siz değerli gazeteciler geliyor. Sizler yaptığınız görev gereği ekonomik sıkıntılar, özgürlükler noktasında çok daha iyi imkanlara sahip olmalısınız. Milletimizin sorunlarını, sıkıntılarını çözmede basınla işbirliği yapmak, sizlerin fikrinden yararlanmayı teşkilat olarak her zaman önemsiyoruz. Bu konuda da kapımız sizlere her zaman açıktır. Sizlerin ve ülkemizdeki tüm çalışan gazeteci emekçi kardeşlerimizin özel günlerini tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş ise yaptığı açıklamada; “Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. Ortak paydamız ülkemiz ve yaşadığımız şehrimiz olduğu için tüm kurumlarla olduğu gibi siyasi partilerle de yakın işbirliğini önemsiyoruz. Bize gelen, fikrimizi soran, düşüncelerimizi merak eden herkesle düşüncelerimizi paylaşmayı kendimize şiar edinmişiz. Sağ olsun Ahmet Başkan ve yönetimi de fikirlerimize önemseyen, düşüncelerimize değer veren bir yaklaşımda oldu sürekli. Bizler de toplum adına inandığımız doğruları ifade ettik. Bundan sonra da söylemeye devam edeceğiz. Çünkü ortak paydamız ülkemiz ve yaşadığımız şehrimizdir. Nazik ziyaretleri nedeniyle kendilerine tekrar teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz” diye konuştu.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
oflu
oflu - 6 ay Önce

Medya derneği ne iş yapar

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21