Saadet Partisi Gençlik Kolları’ndan Futbol Turnuvası

Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kolları tarafından düzenlenen halı saha futbol trurnuvasında Arsin, Çaykara ve Of Gençlik üyeleri Of’ta buluştu.

Saadet Partisi Gençlik Kolları’ndan Futbol Turnuvası

Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kolları tarafından düzenlenen halı saha turnuvasının ilk müsabakaları Of İlçesinde yapıldı.

 

Arsin, Çaykara ve Of Gençlik kollarının iki takımı ile başlayan halı saha futbol turnuvalarının ilk müsabakaları dört takımın oynadığı maçlar ile başladı.

 

Arsin ve Çaykara Gençlik Kollarının oluşturduğu takımlar Of Gençlik Kollarının iki takımı ile karşılıklı maç yaparken, her iki müsabakadan da Of Gençlik Kolları yenilgi ile ayrıldı.

 

Puanlama şeklide yapılacak olan turnuva müsabakalarının devamı haftaya sıradaki ilçelerin oluşturduğu takımlar ile devam edecek.

 

Konu hakkında açıklama yapan Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Muhsin Aksoy; "Saadet Partisi Trabzon Gençliği olarak halı saha turnuvasını yapmamızdaki gayemiz, gençliğimizi spor etkinliği altında bir araya getirerek kaynaştırmaktır. Özellikle farklı ilçelerin takımlarını karşılıklı oynatarak ilçeler arası kaynaşmayı sağlamak ve bu sayede Milli Görüş gençliğini daha aktif hale getirmeyi hedefliyoruz. İnşallah bu gaye ile yapacak olduğumuz turnuvamız bütün turnuvaya katılanlar ve gençliğimiz için hayırlı olur. Turnuvaya katılan bütün gençlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21