Saadet Partisi Başkan ve Meclis adaylarını tanıttı

Saadet Partisi Of İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı ile Belediye Başkan Adayı ve Meclis Üyesi adaylarını kamuoyuna tanıttı.

Saadet Partisi Başkan ve Meclis adaylarını tanıttı

Saadet Partisi Of İlçe Teşkilatı 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel seçimlerinde Of Belediye Başkan Adayını ve Meclis Üyelerini tanıttı.

 

İlçe Teşkilatı binasında yapılan tanıtım programına partililer yoğun ilgi gösterdi. Aday Tanıtım programına 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinde Saadet Partisi Of Belediye Başkan Adayı olan İrfan Saral, İl Başkanı Cevat Kurt, İl Gençlik Başkanı Furkan Kocagöz, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı M. Celal Vahapoğlu, 31 Mart Pazar günü yapılacak olan seçimlerin kutuplaşmadan ve kargaşadan uzak, sağduyu içerisinde geçmesi için Saadet Partisi olarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

 

Vahapoğlu'nun açılış konuşmasından sonra söz alan Of Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarıalioğlu kısaca kendini tanıtarak İlçe Başkanının değindiği sağduyu konusuna dikkat çekip konu hakkında açıklama yaptı.

 

İLÇE OLARAK ÜLKEMİZE ÖRNEK OLACAĞIZ

Ülkemize emsal teşkil edebilecek bir çalışma ile seçim çalışmalarına başladıklarını ifade eden Sarıalioğlu, "Bizler Milli Görüş neferleri olarak Erbakan Hocamızdan aldığımız dersler ile ülkemiz ve ilçemiz için en faydalı işleri yapacağımıza inancımız tamdır. Bu faydalı işlerin başında da kardeşlik hukuku gelmektedir. Bu anlamda bizleri Başkan Adayı olarak görevlendiren teşkilatımız ile ilk önce İlçede Başkan Adayı olan kardeşlerimizi ziyaret ettik. Kendileri ile önümüzdeki yerel seçimlerin kutuplaştırmadan, yalan ve iftiradan uzak, kardeşlik hukukunu gözeterek yapılması konusunda görüş alışverişlerinde bulunduk. Sağ olsun bütün aday kardeşlerimiz ile aynı konularda mutabık kalarak ilçemizde yapılacak olan seçim çalışmalarının ülkemiz için örnek bir çalışma olacağına inanıyoruz." dedi.

 

94 RUHUNU İLE İLÇEMİZİ YÖNETECEĞİZ

Of Halkının huzur ve saadeti için teşkilat olarak ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Mehmet Sarıalioğlu, "Bizler Milli Görüş neferleri olarak siyasi ve diğer MİLKO kuruluşlarımız ile halkımızın huzur için kısık imkanlar ile ellerimizden gelen çalışmayı yapıyoruz. Halkımızın teveccühü ve Rabbimizin takdiri ile Of Belediye Başkanlığı görevine getirilirsek, Rabbimizin yardımı ile bu çalışmaların zirvesini yapacağız. Elhamdülillah bizim alnımız açık. Gerek iktidara gerekse belediyelerdeki hizmetlerimizde yemedik, Rabbimiz nasip ederse Of Belediye Başkanlığını kazandığımızda da yedirmeyeceğiz. 94 Ruhunu hiç bırakmayan bir teşkilat olarak ilçemizi yönetecek, vatandaşa adil bir belediye yönetiminin nasıl olduğunu efsane hizmetler ile göstereceğiz." diyerek ziyaretlerinde kendilerine gösterilen teveccühten dolayı başkan adaylarına ve vatandaşlara teşekkür etti.

 

BU İFTİRALAR KİMSEYE FAYDA VERMEZ

Programın son konuşmasını yapan İl Başkanı Cevat Kurt ise genel konulara değinerek kendilerine yapılan haksız eleştiri ve iftiralara belgeli görsel materyaller ile cevap verdi. İl Başkanı Kurt, "Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanının bu tür haksız ithamlar ile Saadet Partisi'ni toplum nezdinde karalaması, ne kendisine ne de ülkemize fayda getirmeyecektir. Ülkemizin iki kutba ayrılması ne Ak Parti'ye ne de Sayın Tayyip Erdoğan'a fayda vermeyecektir. Maalesef bu tarz ithamlar iktidar yanlısı medya ile bütün topluma süslenerek gösteriliyor ve adeta vatandaşlarımız hipnoz edilmişçesine bu iftiralara kanarak Saadet Partisi'ne düşman gözüyle bakar duruma geliyor." diyerek tüm vatandaşların dünya ve ahiret saadeti için bu oyunlara gelmemesi gerektiğini söyledi.

 

Konuşmaların ardından toplu fotoğraf çekimiyle program sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21