Saadet Of Teşkilatı’ndan Kaymakam Arslan’a veda ziyareti

Saadet Partisi Of İlçe Teşkilatı ve Gençlik Teşkilatı, Of Kaymakamı Eren Arslan'a Muğla Milas Kaymakamlığına atanması nedeniyle veda ziyaretinde bulundu.

Saadet Of Teşkilatı’ndan Kaymakam Arslan’a veda ziyareti

Saadet Partisi Of İlçe Teşkilatı ve Gençlik Teşkilatı, Of Kaymakamı Eren Arslan'a veda ziyaretinde bulundu.

 

15 Aralık'ta Milas’ta göreve başlayacak olan Kaymakam Arslan'ı makamında ziyaret eden Saadet Partisi heyeti, Arslan'a yeni görev yerinde başarılar dilediler.

 

Karşılıklı sohbet şeklinde gerçekleştirilen ziyarette konuşan Of Kaymakamı Eren Arslan, görevini elinden geldiğince yapma gayreti içinde olduğunu ve bir kul olarak hatalar ve doğrularla Of'taki görevini tamamladığını söyledi.

 

Kaymakam Arslan, "Hepimiz kuluz ve hatalarımız ile eksikliklerimiz olabilir. Bizimde bu anlamda eksikliklerimiz elbette olmuştur, fakat bilerek yaptığımız bir eksikliğin olmadığını düşünerek gönül rahatlığı ile Of'taki bu görevimi yaptığıma inanıyorum. "dedi.

 

Of Halkından razı olduğunu sözlerine ekleyen Arslan, "Buradaki görevime başladığım ilk zamanlarda arkadaşlarım bana çok zor bir yerde görev yapacağımı söylerlerdi. Bende burada görevimi yaparken Of'un denildiği gibi zor bir yer olmadığını gördüm. Of Halkının sağduyulu ve anlayışı bir halk olduğuna şahit oldum. Bundan dolayı görev sürecimizde halkımıza karşı bilerek veya bilmeyerek yaptığımız bütün hatalardan dolayı özür diliyor ve haklarını helal etmelerini talep ediyorum." diyerek kendilerinin de bütün Of Halkına hakkını helal ettiğini söyledi.

 

Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu ise yaptığı konuşmada, "Bizler şunu biliyoruz ki; makamlar gelip geçici, hizmetler ise kalıcıdır. Önemli olan her insanın bulunduğu yer ve makamda insanlık için güzel hizmetler yapmasıdır. Bu anlamda Saadet Partisi olarak görev süresi boyunca Sayın Kaymakamımızın yaptığı güzel çalışmalardan dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz." diyerek kendilerine teşkilatı adına yeni görev yerinde başarılar diledi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21