Saadet Gençlik Kasım Ayı Toplantısında buluştu

Saadet Partisi Of Gençlik Kollarının Kasım ayı ilçe divan toplantısı Erenler Belediye Başkanı Ömer Bektaş'ın katılımı ile ilçe binasında gerçekleştirildi.

Saadet Gençlik Kasım Ayı Toplantısında buluştu

Saadet Partisi Of İlçe binasında gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını Saadet Partisi Of Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Baş Yaptı.

 

İNANCIMIZ BİZE SİYASETİ EMDERDİYOR

Baş konuşmasında, siyasetin Peygamberlerin ilk yaptığı iş olduğunu ifade ederek, "Biz siyaseti nefsi heva ve heveslerimiz için yapmıyor sadece ve sadece Allah rızası için yapıyoruz. Çünkü bu işi ilk olarak Peygamberler yapıştır. İnsanlığa rehber olarak gönderilen Peygamberler, geldikleri dönemde ilk tebliğlerini o zamanın sistem yöneticilerine yapmışlardır. Bundan dolayıdır ki inancımız siyaseti bize yasaklamıyor aksine emrediyor. Bu sebepledir ki Sevgili Peygamberimiz (S.A.V.) İslam devletini kurmuş ve bu devletin reisliğini yapmıştır. inancımızdan dolayı yaptığımız bu işi inşallah bu layıkıyla kıyamete kadar devam ettireceğiz" dedi. 
 

Baş’ın ardından Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu ve Of belediye Başkan adayı İrfan Saral birer konuşma yaptılar.

 

MİLLİ GÖRÜŞ BAYRAĞINI OF'TA DALGALANDIRACAĞIZ

Öğretmenler günü dolayısıyla çalışmalarının yoğunlaştığını belirten Başkan Adayı İrfan Saral,  Of ilçesinde bulunan bütün okulların düzenli bir program ile tek tek ziyaret edildiğini ifade etti.

 

Ziyaret ettikleri yerlerde teveccüh ile karşılandıklarını belirten Saral, "1 Nisan sabahı inşallah Milli Görüş bayrağını Of ilçesinde dalgalandıracağız" dedi.

 

Programa eğitim sunumu yapmak için katılan Araklı Erenler Belde Belediye Başkanı Ömer Bektaş, Gençlik başkanının yapmış olduğu konuşmada "Neden siyaset yapıyoruz" sözünü Peygamberler ve Sahabelerden örnekler vererek detaylı şekilde anlattı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21