Saadet, “Gençlik Buluşmaları”na Of'tan başladı

Saadet Parti Of Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen Gençlik Şöleni Of Belediyesi Toplantı Salonunda coşkulu bir kalabalığın katılımıyla yapıldı.

Saadet, “Gençlik Buluşmaları”na Of'tan başladı

Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kolları tarafından 18 ilçede yapılması planlanan “Gençlik Buluşmaları” programının ilki Saadet Partisi Of Gençlik Kolları’nın ev sahipliğinde Of Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

 

Trabzon’un diğer ilçelerinde bulunan Milli Görüş teşkilatlarının da katıldığı programa konuşmacı olarak katılması beklenen Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın, Ankara’da trafiğe yakalanınca uçağı kaçırdı. Yaşadığı bu talihsiz olaydan ötürü programa telefonla bağlanarak herkesten özür dileyerek helallik istedi.

 

Aydın, telefon konuşmasında Haziran ayında gerçekleşecek olan genel seçimlerin çok önemli olduğunu ve bu seçimler için gençlik teşkilatlarımızın yapacağı verimli çalışmalarla güzel sonuçlar alınacağına inandığını ifade etti.

 

Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kolları İl Başkanı Muhammed Muhsin Aksoy da 18 ilçe 18 buluşma projesinden kısaca bahsederek, gençlik buluşmalarını 18 ilçede yaparak teşkilatlara heyecan katmak istediklerine ve bununla birlikte Milli Görüş çatısı altında çalışabilecek yeni gençlerin bulunmasına vesile olmasını temenni ettiklerini ifade etti. Ayrıca salona katılanların yaşlarına da atıfta bulunan Aksoy “Programımızın adı gençlik şöleni ve salonumuza baktığımız zaman burada yediden yetmişe birçok insan görüyoruz. Bizim için genç, inanç ve idealleri uğruna fedakârlık yapabilendir.” dedi.

 

Programa ev sahipliği yapan Of Gençlik Kolları Başkanı Murat Gözütok da programa katılan herkese teşekkür ederek Milli Görüş'ün kalesi olan Of’ta bu programın başlamasından duydukları memnuniyeti ifade etti. Gözütok, sadece bu programda değil diğer ilçelerde gerçekleşecek olan tüm gençlik buluşmalarına Of Gençliği olarak gereken desteği sağlayacaklarını söyledi.

 

Programa konuşmacı olarak katılan ESAM Trabzon Şube Başkanı Abdurrahim Şimşek de güncel meselelere dair önemli açıklamalarda bulundu. Özellikle Ak Parti iktidarının 12 yılda gerçekleştirdiği hem iç hem dış politikadaki olumsuz hamlelerine Milli Görüş teşkilatlarının her zaman itiraz ettiğini ve bu sorunlara hiçbir zaman çanak tutmadığı için şerefli ve onurlu bir şekilde ayakta durduklarını ifade etti.

 

Şimşek, Saadet Partisi’nin savunduğu davanın haklılığının, aldığı oy oranıyla ölçülemeyeceğini ve bu davanın er yada geç zafere ulaşacağını söyledi.

Dolu dolu geçen program, Sunucu&Yorumcu Adem Yılmaz’ın söylediği şiirlerle ve akabinde yapılan hediye çekilişiyle son buldu.

 

Saadet Partisi Of Gençlik Kollarının ev sahipliğinde gerçekleşen programa, Din Bir Sen Trabzon İl Başkanı Celalettin Akçadoğan, Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu, Hayrat İlçe Başkanı Ömer Çelebi, BBP Of İlçe Başkanı Numan Harputoğlu, Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Yönetim kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Başkanları ve Yönetim kurulu Üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21