Rektör Çuvalcı OF TEF’te öğrencilerle buluştu

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Of Teknik Eğitim Fakültesinde Proje Çalışması yapan ve Kütüphanede ders çalışan öğrencileri ziyaret etti.

Rektör Çuvalcı OF TEF’te öğrencilerle buluştu

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı beraberinde Üniversite Genel Sekreteri Prof. Dr. Bünyamin Er ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Uğur Kaya ile birlikte Of Teknik Eğitim Fakültesini ziyaret etti.

Fakülte girişinde Dekan Prof. Dr. İrfan Acar tarafından karşılanan Rektör Çuvalcı ve beraberindekiler, Of Teknoloji Fakültesi Proje Atölyesinde Teknofest’e hazırlanan öğrencilerin projelerini inceleyerek öğrencilerden bilgi aldılar. Proje Atölyesi sorumlusu Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği üçüncü sınıf öğrencisi Halil Gök, proje çalışmaları hakkında rektör Çuvalcıoğlu’na bilgi sundu.

Fakültenin kütüphanesini de ziyaret eden Rektör Çuvalcı ve beraberindekiler, kütüphanede ders çalışan öğrencilerle sohbet etti. Ziyarette söz alan Yazılım Mühendisliği bölümü ikinci sınıf öğrencisi İsmail Aydemir; “KTÜ Of Teknoloji Fakültesi olarak bana ve arkadaşlarıma bu nezih ortamda geleceğe hazırlanma fırsatı sunduğunuz için Dekanımız Prof. Dr. İrfan Acar’a ve sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı; “Üniversite yönetimi olarak öğrencilerimizi en üst düzeyde donatabilmenin mücadelesini veriyoruz. Elimizdeki imkanlar ölçüsünde öğrencilerimize çalışma fırsatları sunarak geleceğe hazırlıyoruz. Buradan çok kaliteli öğrencilerimiz yetişti ve bugün ülke genelinde çok iyi konumda vatanımıza hizmet etmektedirler. İnşallah sizlerin de güzel eserlere imza atacağınıza yürekten inanıyorum. Biz imkanları sunuyoruz, sizlerde azimle gayretle çalışarak başarıya ulaşacaksınız. Burada çalışma yapan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2022, 13:53

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21