Polis Teşkilatının 173. kuruluş yılı Of'ta kutlandı

Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü, Of İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen programla kutlandı.

Polis Teşkilatının 173. kuruluş yılı Of'ta kutlandı

Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü, Of’ta düzenlenen çelenk sunma ve kokteyl programı ile kutlandı.

 

Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde düzenlenen çelenk sunma töreninde İlçe Emniyet Müdür Vekili Nurettin Saçkan, anıta çelenk sunumunun ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

 

Müdür Saçkan konuşmasında; “Polisimiz görevlerini yerine getirirken her zaman vatandaşlara ve kurumlar arası ilişkilere ihtiyaç duyar. Sadakatimizi devletimize, hizmetimizi milletimize göstermek zorundayız. Polis Teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümü olan bu mutlu günde devletimiz ve milletimizin selameti uğruna hayatlarını feda eden şehitlerimizin aziz hatıralarını rahmetle anarken geride kalanlarına da şükranlarımızı iletiyorum. Gazi ve emeklilerimizi minnetle anıyor, halen görevde olan teşkilat mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyor saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

Çelenk sunma töreninin ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde davetlilere çeşitli ikramlar sunuldu.

 

Programa; Kaymakam Eyüp Fırat, Jandarma Komutanı Tanju Tanrıverdi, Garnizon Komutanı Feyzullah Kadir Akım, Belediye Başkan Yardımcısı Şevki Saral, Cumhuriyet Savcısı Hüseyin Arıkan, Dire Amirleri, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, Okul ve banka müdürleri ile emniyet mensupları katıldı.

 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21