Polis Teşkilatının 167.Kuruluş yıldönümü kutlandı

Polis Teşkilatının kuruluşunun 167.yıldönümü, Of’ta düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Polis Teşkilatının 167.Kuruluş yıldönümü kutlandı
banner71
Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 167.yıldönümü olan 10 Nisan Polis Günü nedeniyle Of’ta çeşitli etkinlikler düzenlendi.
 
04-10 Nisan tarihleri arasında kutlanmakta olan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Of Merkez Camii’nde Şehit Polisler ve hayatlarını kaybeden merhum Polisler için düzenlenen hatim programı ile başlayan kutlama etkinliklerinde resmi kutlama programı Hükümet Konağı önünde yapıldı.
 
İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Erkal Anay’ın anıta çelenk sunduğu törende Komiser Aziz Koç, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.
 
Törene Cumhuriyet Savcısı Önder Ekin, Emniyet Müdürü Mustafa Erkal Anay, Garnizon Komutanı Üsteğmen Mehmet Coşkun, Askerlik Şubesi Başkanı Günay Ayvaz, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Gülçin Kasapoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gündüz, Şube Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Vergi Dairesi Müdürü Zeki Özdoğan, Tapu Müdürü Hasan Ali Taç, Vakıf Müdürü Murat Çakıroğlu, MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Emin Hacıkerimoğlu, OF Şoförler Odası Başkanı Şahmeran Er, Jandarma Personeli ve Polis Memurları katıldı.
 
Törenin ardından Emniyet Müdürü Anay tarafından Of Polis Merkezi’nde ağırlanan protokol üyelerine çay ve pasta ikramı yapıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 9 yıl Önce

POLİS TEŞKİLATININ L67. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ DEVLETİMİZE ve MİLLETİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN VE NİCE YILLARA DİLEKLERİMLE SEVGİ ve SAYGILAR SUNARIM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21