Öztürk, Hacıahmetoğlu ve Sarıaloğlu tedavi görüyor

Bölümlü Eski Belediye Başkanı Faruk Öztürk’ün abisi Mustafa Hicabi Öztürk, Of Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Tahir Hacıahmetolu ve Of Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Y.Attila Sarıalioğlu tedavi altında.

Öztürk, Hacıahmetoğlu ve Sarıaloğlu tedavi görüyor
banner71

Başkan Öztürk’ün abisi yoğun bakımda

Bölümlü Eski Belediye Başkanı Of Belediyesi Meclis Üyesi Faruk Öztürk’ün abisi Mustafa Hicabi Öztürk, geçirdiği beyin kanaması sonucu yoğun bakıma tedavi altına alındı.

 

Medicalpark Yıldızlı Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alınan Öztürk’ün sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

 


Hacıahmetoğlu tedavi altında

Of Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Tahir Hacıahmetolu beyninde oluşan ur nedeniyle tedavi altına alındı.

 

2009-2014 yılları arasında Of Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden bulunan Hacıahmetoğlu, belediyedeki görevinin ardından Beyaz Umut Rehabilitasyon Merkezi’nde Koordinatör olarak göreve başlamıştı.

 

Baş ağrılarının artması üzerine doktora giden Hacıahmetoğlu’nun beyninde ur tespit edildi. KTÜ Tıp Faültesi Farabi Hastanesi’n yatırılarak tedavi altına alınan Hacıahmetoğlu’na biopsi yapılacak.

 

 

Y.Attila Sarıalioğlu tedavisinin ardından istirahat ediyor

Of Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Y.Attila Sarıalioğlu kolonokopi tedavisi görüyor. İstanbul’da tedavi olan Sarıalioğlu İstanbul’da ikamet eden kızının evinde istirahat ediyor.

 

Telefonla ulaştığımız Sarıalioğlu, Of’u Of Havadis’ten takip ettiğini ifade ederek tüm dostlarına bizlerin aracılığı ile selam gönderdi.

 

Of Havadis ailesi olarak Öztürk, Hacıahmetoğlu, Sarıalioğlu ve tüm hastalarımıza acil şifalar diliyor ve geçmiş olsun temennilerimizi iletiyoruz.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 6 yıl Önce

ÖZTÜRK,HACIAHMETOĞLU VE SARIALİOĞLU HEMŞERİLERİME ALLAHTAN ŞİFA VE SAĞLIKLI YILLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21