Osmaniye Özel İdaresi Yanık’a emanet

Düzce İli Gümüşova İlçesi Milli Eğitim Müdürü Oflu hemşerimiz Mehmet Yanık, Osmaniye İli Özel İdare Genel Sekreterliğine atandı.

Osmaniye Özel İdaresi Yanık’a emanet

Bitlis İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinden Düzce İli Gümüşova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Oflu Hemşerimiz Mehmet Yanık, yeniden İl Özel İdare Genel Sekreterliğine geri döndü.

 

2010 yılında Bitlis İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan Yanık, yaptığı başarılı çalışmalarıyla takdir toplarken, Van Depreminin ardından kriz masasında görev alarak çalışmaları ile dikkati çekmişti.

 

Yanık, eski Genel Sekreter’in mahkeme kararıyla görevine iade edilmesinin ardından Düzce İli Gümüşova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanmıştı.

 

Mehmet Yanık Kimdir?

1964 Çaykara doğumlu olan Yanık, Of Çamlı Köyü İlkokulu, Of İmam Hatip Lisesi ve Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde eğitimini tamamladı.

 

1989 yılında Kırşehir’in Kaman ilçesi Çağırkan Orta Okuluna öğretmen olarak atandı.  Askerlik görevinin ardından Bitlis Yükseliş İlköğretim okuluna atandı. Bitlis İmam Hatip Lisesinde öğretmenlik, müdür yardımcısı, müdür başyardımcısı ve okul müdürlüğü görevlerinde bulundu.

 

2004 yılında Bursa Büyükorhan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan Yanık, Aynı yıl Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı. 2010 yılında Bitlis İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine atanan Yanık, eski genel sekreterin mahkeme kararı ile göreve dönmesine bağlı olarak Düzce ili Gümüşova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanmıştı. Öğretmen Yurdanur Yanık ile evli olan Yanık iki çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 8 yıl Önce

SAYIN YANIK KARDEŞİM YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM.

halil yanık
halil yanık - 8 yıl Önce

yeni görevinde başarılar amca....

mehmet yanık
mehmet yanık - 8 yıl Önce

Gittiğimiz her yerde memleketimizin onurunu da omuzlarımızda taşımayı ve bir görev olarak almayı da şiar edindik.İşimizi yaparken de sizlerden güç alıyoruz.Hepinize teşekkürler.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21