Ortaokullarda Pınaraltı şampiyon

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Ofspor Kulübü tarafından ortaklaşa düzenlenen Ortaokullar arası futbol turnuvasında şampiyon Pınaraltı Ortaokulu oldu.

Ortaokullarda Pınaraltı şampiyon
Ofspor Kulübü ile Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği futbol turnuvası oynanan final maçıyla sona erdi.
 
Bir okulun birden fazla takımla katılabildiği turnuvaya toplam 20 takım katıldı. 21 Mayıs’ta grup maçları ile başlayan turnuvanın finalinde Pınaraltı Ortaokulu ile İsmail Yıldırım Ortaokulu karşı karşıya geldiler.
 
Normal süresinin beraberlikle bittiği finalde şampiyonu penaltı atışları belirledi. Pınaraltı Ortaokulu rakibini yenerek şampiyonluğa ulaştı.
 
3.lük maçında ise 28 Şubat Ortaokulu Şehit Öğretmen Ali Bulut Ortaokulunu yenerek turnuvada 3.lüğü elde etti.
 
Of Mikdat Sarıalioğlu Ortaokulu’nun Trabzon’u temsilen Türkiye Şampiyonasına katıldığı takımda yer alan oyuncuların katılmadığı turnuvada daha çok öğrencinin izlenebilmesi ve Ofspor altyapısına kazandırılabilmesi için bir okulun birden çok takımla turnuvaya iştirak edebilmeleri sağlandı.
 
Final maçını Of Belediye Başkanı Murat Saral, Ballıca Belediye Başkanı Emin Bilgin, Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şaban Şahin, Ofspor Kulübü Başkanı Olcay Saral, Okul Müdürleri ve öğretmenler izledi.
 
Şampiyon takımın oyuncuları kupasını Of Belediye Başkanı Murat Saral’ın elinden alırken, 2.olan İsmail Yıldırım Ortaokulun akupasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Şaban Şahin ve 3.olan 28 Şubat Ortaokuluna kupasını Ofspor Kulübü Başkanı Olcay Saral takdim etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21