Önce şaka sandı, sonra arabayı kaptı

Kilpa Mağazalar zinciri tarafından düzenlenen kampanyada araba kazanan Emine Berber, arabasını teslim aldı.

Önce şaka sandı, sonra arabayı kaptı

Trabzon ve ilçelerinde hizmet veren Kilpa süper marketler zinciri, Ülker ile ortaklaşa düzenlediği kampanya ile müşterilerine çeşitli hediyeler verdi.

 

30 mağazada düzenlenen kampanyaya yaklaşık 11 bin müşteri katıldı. 1 Eylül’de yapılan çekilişle hediyelerin sahipleri belli oldu. Büyük hediye olan otomobil ise Of’un Kazançlı Köyü sakinlerinden Emine Berber’e çıktı.

 

Of 1 mağazası önünde düzenlenen otomobil teslim törenine Kilpa Mağazalarının Halkla İlişkiler Müdürü Naciye Çelik, Of Bölge Müdürü Şevket Akyüzlü ve Of 1 Mağaza Müdürü Cafer Beykoz katıldı. Eşi ve yeğeni ile arabasını almaya gelen Emine Berber, kendisine şaka yapıldığını zannettiğini söyledi.

 

Telefonla arandığında kendisine şaka yapıldığını zannettiğini söyleyen Berber, “Telefonla arayıp araba kazandın deyince benimle alay ettiklerini sanmıştım. Ancak mağazaya gelince şaka olmadığını görünce araba kazandığım için sevindim” diye konuştu.

 

Her yıl düzenledikleri kampanyalarla çok sayıda müşterilerini memnun ettiklerini belirten Halkla İlişkiler Müdürü Naciye Çelik; “Müşterilerimiz bizler yakından takip ediyor. Kampanya ve indirimlerimize her zaman beklenenin üzerinde ilgi gösteriyorlar. Bu da bize mutluluk ve gurur veriyor. Bu kampanyada otomobilin yanında ayrıca 30 ütü, 20 vantilatör, 15 süpürge ve 10 saç maşasının da çekilişle hak sahiplerine teslim edildi” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet  VURAL
mehmet VURAL - 9 yıl Önce

Dayımın kızı hayırlı olsun.Güle güle kullan.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21