Ö.Lütfü Saral ve Güngör Saral da başvuru yaptı

Başkan Murat Saral’ın ardından Gazeteci Ömer Lütfü Saral ve Öğretmen Güngör Saral da başvuru dosyalarını Ak Parti İlçe Başkanlığına sundular.

Ö.Lütfü Saral ve Güngör Saral da başvuru yaptı

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için adaylık başvuru sürecinin başlamasıyla birlikte Of Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan isimler dosyalarını İlçe Başkanlığına sunmaya başladılar.

 

Belediye Başkanı Murat Saral’ın dün yapılan törenle başvurusunu yapmasının ardından bugün de iki başvuru birden geldi.

 

Adaylığını daha önce kamuoyu ile paylaşan Gazeteci Ömer Lütfü Saral ile Öğretmen Güngör Saral da dosyalarını İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu’na sundular.

 

“Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır”

Saat 13.00’te düzenlenen törende İlçe Başkanı Terzioğlu’na dosyasını sunan Ömer Lütfü Saral 12 yıllık gazetecilik ve 6 yıllık cemiyet başkanlığı sürecinin olduğunu ve partinin kuruluşundan beri içerisinde olduklarını, bundan sonra da olmaya devam edeceklerini söyledi

 

“Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyen Saral; “Biz projelerimizle ve hizmete olan şevkimizle bu göreve talibiz. Aday olamazsak dahi hem proje hem de aktif çalışma ile adayımızın yanında olacağız. Millet için millete hizmet yarışında olacağız” diye konuştu.

 

“Of’tan % 85 oy alacağız”

Saat 14.00’te düzenlenen törenle dosyasını Başkan Terzioğlu’na sunan Güngör Saral 17 yıllık öğretmenlik mesleğinden dün ayrıldığını ve farklı bir branşta hizmete talip olduklarını söyledi.

 

Aday olması halinde Of’tan en az % 85 alabileceğini belirten Saral; “Biz sadece Ak Parti’ye değil, tüm Of’a hizmet için varız. Biz aday olamazsak bile projelerimizi paylaşacağız. Zoru başaracağımıza ve birlikte başaracağımıza inanıyorum. Adayımızın kesinleşmesi ile birlikte tüm gücümüzle adayımız için çalışacağız. Adaylık için iki yıldır kamuoyundan baskı geldi. Biz de bu baskı neticesinde adaylık başvurumuzu yapıyoruz. Of’un değerli insanları var. Of için desteklerini alacağız ve hizmet için gerekeni yapacağız” diye konutu.

 
"Partimize olan teveccühe teşekkür"

Ak Parti’ye gösterilen ilgi ve teveccühe teşekkür eden İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Adaylık için partimize gösterilen ilgiden memnunuz. Adaylık sürecinde yönetim olarak herkese eşit mesafedeyiz. Adaylık sürecinin ardından kesinleşecek olan adayımızın etrafında tüm partililerimizin birleşeceğine ve birlikte çalışacağına inanıyorum” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ziya akyüz
ziya akyüz - 9 yıl Önce

öncelik sayın Güngör saralın başkanlık adaylığının hayırlı olmasını dilerim.ofumuza yakışan eğitimli, bilgili ,diğer adaylardan her konuda çok daha üstün biri yaptığı işler ortada başkanlık işini diğer adaylara göre yapabilecek tek kişi bence akp çıkaracak olduğu isim güngör saraldır...değerli oflular lütfen başkan adaylarımızı iyi araştıralım nasıl geçmişleri vardır diye bakalım en önemlisi eğitim durumları nedir buna bakalımherşey of için...

Mustafa ULUSOY
Mustafa ULUSOY - 9 yıl Önce

Beyefendiliği, dürüstlüğü, temsil kabiliyeti,cömertliği ve müteşebbisliği ile öne çıkan bir isim GÜNGÖR öğretmenimiz. Öğretmenliği ve örnek insan olması tartışmasız olan GÜNGÖR S. zaten öğretmenlik kalıbı ona dar geliyor, o nedenle sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor, destek veriyordu. Kendi isteğiyle değil, onu tanıyanların zoruyla kendisi aday adayı oldu. Siyasetin böyle insanlara ihtiyacı var.

selim saral
selim saral - 9 yıl Önce

kardeşim Allah yolunu açık etsin. inşallah ofumuz için hayırlı olur. ak parti ofta müthiş patlama yapar. güngör hoca her kesimden sevilen öğretmen ve öğrenci velileri tarafından örnek gösterilen, yaptığı çalışmalar ile herkesin takdirini kazanan . çalışkan dürüst kişilikli bir insan. çamlı tepedeki cami yapımındaki gayretleri. ulusoy okulunda 3-4 ayda yaptırdığı sosyal tesisler tüm çalışmalarını takdirle izliyoruz. of için proje üretebilen insandır. kendisine başarılar diliyorum yolun açık olsun kardeşim Allaha emanet ol

DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

ÖNCELİKLE OF İLÇESİNE- HALKIMIZA VE HER İKİ ADAYA DA HAYIRLI -UĞURLU OLSUN.

selim birben
selim birben - 9 yıl Önce

sayın güngör hocam size akp genel başkanlığı bile yakışır yolun açık olsun. selim birben haçapit

HAÇAPİTLİ SELİM
HAÇAPİTLİ SELİM - 9 yıl Önce

BEN RİZELİYIM FAKAT GÜNGÖR HOCA GERÇEKTEN GÜVENİLİR BİR ARKADAŞ DESTEK VERMEK LAZIM.

OF.
OF. - 9 yıl Önce

değerli oflu hemşerilerim her gün aday açıklanıyor ve adayları iyi seçelim,seçilecek belediye başkanımız inşallah ofumuz için hayırlı ve uğurlu olur.

gülizar cevahir
gülizar cevahir - 9 yıl Önce

güngör saral of için şanstır ben MHP liyim ancak oyum bu sefer Ak Partiye güngör hocaya. hayırlı uğurlu olsun


SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21