Okullarına Beyaz Bayrak kazandıran müdürlere Başarı Belgesi

Okullarında yaptıkları çalışmalarla temiz ve hijyen yönünden başarı sağlayıp Beyaz Bayrak almayı başaran okul müdürleri Of kaymakamı Eyüp Fırat tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirildi.

Okullarına Beyaz Bayrak kazandıran müdürlere Başarı Belgesi

Of İlçesinde eğitimde güzel örnekler devam ediyor. Okullarında yaptıkları çalışmalarla temiz ve hijyen yönünden başarı sağlayıp Beyaz Bayrak almayı başaran okul müdürleri Of kaymakamı Eyüp Fırat tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirildi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Başarı Belgesi alan idarecilerle Kaymakam Fırat’ı makamında ziyaret etti. Kaymakamlık Makamında düzenlenen belge takdim töreninde İlçe Milli Eğitim Müdürü Kabahasanoğlu kısa bir açıklama yaptı.

 

Müdür Kabahasanoğlu, Hedef tüm okulları Beyaz Bayraklı yapmak

Müdür Kabahasanoğlu yaptığı açıklamada; ”  Eğitimi birinci gündemi yapan ve her zaman yanımızda yer alan Kaymakamımıza şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum. Bugün burada Başarı Belgesi alan arkadaşlarımız okullarındaki başarılı çalışmalarının yanında okullarındaki temizlik ve hijyen konusundaki gayretleri son derece önemlidir. Geçen yıl 7 okulumuz Beyaz Bayrak almışken bu yıl 6 okulumuz daha Beyaz Bayrak almaya hak kazanmış. Bugün itibariyle toplamda 13 okulumuzda Beyaz Bayrak bulunurken geriye kalan 13 okulumuzda bulunmamaktadır. İnşallah bu vesileyle diğer arkadaşlarımız da çalışıp, eksiklerini giderip bütün okullarımız bunu başaracaktır. Hedefimiz bütün okullarımızın Beyaz Bayrak almasını sağlamaktır. Başarıda emeği geçen tüm personelimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Kaymakam Fırat; İltifat marifete tabidir

Kaymakam Eyüp Fırat da konuşmasında; “Eğitim en vazgeçilmez önceliğimizdir. İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün nezdinde şükürler olsun ki ilçemizde iyi işleyen bir eğitim sistemimiz var. Tabi ki başarının sınırı yok. Daha çok çalışıp daha çok başarı sağlamanın gayreti içinde olacağız. İltifat marifete tabidir. Başarı ödüllendirmeyi gerektirir. Bizler de müdür beyin teklifleriyle başarılı olan arkadaşlarımızı ödüllendiriyoruz. Bu sayede inanıyoruz ki diğer arkadaşlarımız için bir heyecan ve motivasyon kaynağı olacaktır. Bu başarıda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Yeni çalışmalarında başarılar diliyorum.” sözleriyle duygularını belirtti.

 

Beyaz Bayrak için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışıp sıkı takıp ve işlerin devamlılığındaki gayretleri nedeniyle Şube Müdürü Numan Turan, Memur Şenol Hacıbayramoğlu, Of Anadolu Lisesi Müdürü Vehap Kurt, Bölümlü Şehit İhsan Yıldız Okulu Müdürü Mahmut Bektaş, Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu Müdürü Yaşar Osmanoğlu ödüllerini Kaymakam Fırat’ın elinden aldı. Toplu fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21