Okullar yeni sezon için hazırlanıyor

Okulların yaz tatiline girmesini fırsat bilen okul idaresi ve aile birlikleri, okulların eksiklerin gidermek amacıyla bakım onarım çalışmaları yapıyorlar.

Okullar yeni sezon için hazırlanıyor
banner71

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlarda yaz tatili olması nedeniyle öğrencilerin bulunmamasıyla yaz tatilini tamir tadilat yaparak değerlendiriyor.

 

Bu anlamda okul idareleri, okul aile birlikleri, hayırseverler el ele vererek dayanışma içinde okullarda tamirat ve tadilat yapılıyor. Özellikle sınıflarda boya, badana işlerinin yanında sınıfların yenilenmesi ve diğer birimlerin elden geçirilerek yeni eğitim ve öğretim yılına hazır ve daha ferah bir ortamda girilmesine çalışılıyor.

 

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da okullardaki bu çalışmaları yakından takip ederek zaman zaman ziyaretlerde bulunuyor.

 

Müdür Kabahasanoğlu İhsan Karadeniz İlk/Ortaokulu ve Kireçli Dursun Dumangöz İlk/Ortaokulunu ziyaret etti. Burada yapılan çalışmaları inceleyen Kabahasanoğlu katkısı olanlara teşekkür etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu yaptığı açıklamada, “İlçemizde eğitim- öğretim faaliyetleri bütün yıl içinde kesintisiz devam ediyor. Bu yaz sıcaklarında okullarımız adeta şantiyeye dönüşmüş durumda. Her şey geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin daha güzel, konforlu ve ferah ortamlarda eğitim almaları ve başarılı ve mutlu eğitim ortamını oluşturmayı amaçlıyoruz. Bir yandan öğretmenlerimiz, idarecilerimiz bir yandan okul aile birliklerimiz, bir taraftan hayırseverlerimiz el ele vererek güzel çalışmalar yapıyorlar. Bir nevi devlet millet kaynaşmasının güzel bir örneğine de burada şahit oluyoruz.  Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bu gayretleriniz ve çalışmalarınız nedeniyle hepinizi tebrik ediyor, teşekkür ediyorum” diyerek duygularını ifade etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21