Okullar tatilde, müdürler istişare toplantısında

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen istişare toplantısında Müdür Kabahasanoğlu, şube müdürleri, okul ve kurum müdürleri ile bir araya geldi.

Okullar tatilde, müdürler istişare toplantısında
banner71

2018-2019 eğitim öğretim yılı, öğrencilerin karnelerini almasıyla sona erdi. Ancak Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, düzenlediği toplantıda Müdürlük bünyesinde görevli okul ve kurum müdürleriyle bir araya geldi.

 

Müdür Kabahasanoğlu başkanlığında yapılan toplantıya şube müdürleri Süleyman Bedir ve Numan Turan ile okul ve kurum müdürleri katıldı. Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantı kahvaltıyla başladı.

 

Kahvaltının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu genel bir değerlendirme yaparak bazı hatırlatmalarda bulundu. Müdür Kabahasanoğlu konuşmasında; “Değerli arkadaşlar, toplantımıza hoş geldiniz. Toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum. Malumunuz Liselere Giriş Sınav (LGS) sonuçları açıklandı. Şükürler olsun ki geçen yıla göre ilçemizin başarısında gözle görülür bir artış oluşmuştur. Sizler de biliyorsunuz ki başarıda bir sınır yoktur hep daha iyisini yapmak için çalışmalıyız. Bu manada emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Hem liselere yerleştirme konusunda hem de üniversite sınav sonuçlarının açıklanması ile üniversite yerleştirmeler konusunda okullarda oluşturulacak tercih komisyonlarıyla öğrencilerimizin mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri şimdiden alalım. Eğitimde 2023 Vizyon Belgesine uygun okullarımızda “Beceri Atölyelerini” hızla tamamlayalım. Özel öğretim ve ortaöğretim taşıma konusunda gerekli çalışmaları yaparak okulların açılmasıyla taşıma konusunda sıkıntıya mahal vermeyelim. Okullarımızın gelecek yılki yakacak ihtiyaçlarını şimdiden tespit edip ihtiyaçları giderelim. Yaz boyunca yapılacak onarım ve tadilatlarda gerekli iş ve işlemleri yaparak okulların açılmasına kadar bu tür onarımları tamamlayarak okullarımızı eğitime hazır hale getirelim. Bu duygu ve düşüncelerle katılımlarınız nedeniyle hepinize teşekkür eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim” diyerek düşüncelerini belirtti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21