Okul ve kurum müdürleri istişare toplantısında buluştu

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen istişare toplantısında Müdür Kabahasanoğlu, şube müdürleri ile kurum ve okul müdürleriyle bilgi alış verişinde bulundu.

Okul ve kurum müdürleri istişare toplantısında buluştu
banner71

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bağlı okul ve kurum müdürleri ile eğitim öğretim faaliyetlerindeki gelişmeleri konuşmak ve fikir alış- verişinde bulunmak üzere düzenlenen periyodik toplantılar devam ediyor.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürleri Süleyman Bedir ve Numan Turan ile okul ve kurum müdürleri katıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu; “Değerli arkadaşlar, öncelikle idrak ettiğimiz Ramazan ayınızı tebrik ediyorum. Zaman hızla akıyor neredeyse yılsonuna yaklaştık. Havaların da ısınmasıyla oluşabilecek olumsuzluklar için daha dikkatli olunmalı, tedbirlerimizi bu anlayışa göre artırmalıyız. Özellikle önceki senelerde bölgemizde yaşanan boğulma olaylarına mahal vermemek için azami gayret gösterelim. Eğitimde 2023 Vizyonu gereği okullarımızda Beceri Atölyelerini oluşturmaya çalışalım. Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ve Bursluluk Sınavları konusundaki çalışmalarımıza devam edelim. 2019-2020 yılı için taşıma planlarındaki iş ve işlemleri titizlikle takip edelim. “Beyaz Bayrak” konusundaki hassasiyetlerimizi koruyarak eksikleri olan arkadaşlar eksiklerini en kısa sürede tamamlasınlar. Okullardaki tamirat ve tadilat konusundaki eksik kalan yazı ve başvurular varsa  takip edelim. Eksiklik varsa bunları kısa sürede giderelim. Yılsonu iş ve işlemlerinde titizlik gösterilip yaşanması muhtemel aksaklıklara fırsat vermeyelim. Yılsonu mezuniyet törenlerinde bakanlığımızın talimatlarına riayet edelim. Hepinize bu duygu ve düşüncelerle çalışmalarınızda başarılar diliyor, Rabbimden kolaylıklar temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21