Okul servis şoförleri 2. döneme hazır

Taşımalı Eğitim Erişim Yönetmeliği kapsamında Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrenci servisi taşımacılığı yapan servis şoförlerine 2.dönem öncesinde bilgilendirme semineri düzenledi.

Okul servis şoförleri 2. döneme hazır

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrenci servisi taşımacılığı yapan okul servis şoförlerine 2. Dönem öncesinde bilgilendirme semineri düzenledi.

 

Taşımalı Eğitim Erişim Yönetmeliği gereği düzenlenen  ve Of Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen  seminere; Of Kaymakamı Eyüp Fırat, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Bedir, İlçe Emniyet Müdürü Gürkan Demirkan,  İlçe Jandarma Trafik Tim Komutan Ast.Sb.Kd.Bçvş. Aşkın Hava, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden Polis Memuru Ali Dündar, Trafik Jandarma görevlileri, taşıma yapan sürücüler ve hostesler katıldı.   

 

Of Kaymakamı Eyüp Fırat açılışta yaptığı konuşmada; “Değerli okul servis şoförü arkadaşlarımız toplantınızın hayırlı olmasını diliyorum. Sizler bizler için çok önemlisiniz. Öğrencilerimize göstereceğiniz örnek davranışlar onların hayatında önemli izler bırakacaktır. O nedenle her hal ve hareketiniz bu anlayışla olsun. Ülkemizin geleceği olan yavrularımız sizleri hep hayırla yâd etsinler. Güvenli, huzurlu, sevgi dolu bir iklim ile 2. yarıyıl geçirmenizi temenni ediyor, hepinize başarılar diliyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da açılışta yaptığı konuşmada, "Öncelikli olarak öğrencilerimizin güvenliği için böylesine önemli seminere katılımınız nedeniyle hepinize kutluyorum. Bakanlığımızın sizlerden istemiş olduğu güvenlik önlemleri hem sizlerin hem de sizlere emanet edilen öğrencilerin güvenliği içindir. Bizler, sizleri birer personelimiz olarak görüyoruz. O nedenle sizler de buna uygun davranmanız gerekir. Giyiminizle, kuşamınızla güler yüzünüzle, öğrencilerimize örnek olacak, onların sabah okula başlamalarına pozitif enerji kaynağı olacaksınız. Geleceğimizin teminatı olan yavrularımıza karşı hal ve hareketleriniz ülkemizin geleceğinde önemli etki edecektir. Güvenlik kurallarına azami dikkat edip zaman konusunda göstereceğiniz hassasiyetle inşallah bu yıl da kazasız belasız, başarılı bir eğitim- öğretim yılı geçiririz. Hepinizin çalışmalarında başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.  

 

Konuşmaların ardından seminer; çeşitli bilgilerin paylaşımıyla, karşılıklı soru ve cevaplandırma yapılarak devam etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21