Okul kış sporlarında şampiyonlar ödüllendirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen 3. Geleneksel Okul Kış Sporları yarışmalarında şampiyonlar ve dereceye giren 147 sporcu öğrenci düzenlenen törenle ödüllerini aldılar.

Okul kış sporlarında şampiyonlar ödüllendirildi

Of Kaymakamlığı ve Of Belediyesi öncülüğün İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından organize edilen 3. Geleneksel Okul Kış Sporlarının 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı birinci dönem ödül töreni HMB Ulusoy ATL Spor Salonunda yapıldı.

 

Ödül Töreni, Kaymakam Fırat ve Belediye Başkanı Sarıalioğlu’nun yaptığı masa tenisi maçının ardından başladı.

 

Törende konuşan Of Kaymakamı Eyüp Fırat; “Sadece kendi ülkemizde değil, dünyada da Milli eğitim ve sporu birlikte düşüneceğiz. Trabzon gibi spor şehrinde yaşıyoruz. Birçok ilin futbol takımının bulunmadığı ikinci ligde Ofsporumuz var. Futbol kulübümüz var. Of gibi sporu seven şehirde zaten başkası düşünülemez. İlçemizdeki fiziki şartlar oldukça iyi. İnşallah daha da iyi olacak. Bizlere düşen görev bu spor şehrinde genç kardeşlerimizin spora olan ilgisini çeşitli alanlara yayarak en üst düzey başarılara imza atmalarını sağlamak olacaktır. Burada derece yapan tüm öğrencilerimizi kutluyorum” ifadelerini kullandı. 

 

Dereceye giren öğrencilere Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Özcan Demirel, Of Teknoloji Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr. İrfan Acar, Ofspor Kulübü Başkanı Olcay Saral, Askerlik Şubesi Başkanı Mustafa Özberk ve Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Bedir tarafından madalya ve ödülleri verildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21