Okul güvenlik toplantısı Kaymakam Fırat başkanlığında yapıldı

Yeni Eğitim ve Öğretim sezonunun başlaması nedeniyle eğitim öğretim sürecinde yaşanması muhtemel olayların önüne geçilmesi amacıyla okul güvenliği toplantısı yapıldı.

Okul güvenlik toplantısı Kaymakam Fırat başkanlığında yapıldı
banner71

2019-2020 Eğitim ve Öğretim sezonunun başlaması nedeniyle eğitim ve öğretim sezonu boyunca yaşanması muhtemel olayların önüne geçilmesi adına her yıl yapılan okul güvenliği toplantısı bu yıl da yapıldı.

 

Of Kaymakamı Eyüp Fırat’ın başkanlığında Kaymakamlık Makamında yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Gürkan Demirkan, İlçe Jandarma Komutan V. Kıdemli Başçavuş Aşkın Hava ve Of Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Selim Sarı katıldı.

 

Toplantıda alınan tedbirler, gelecekte yapılması gerekenler gözden geçirildi.

 

Kaymakamı Eyüp Fırat toplantıda yaptığı konuşmada, “Öncelikli olarak toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum. Çocuklar bizim her şeyimizdir. Onların eğitimi ve güvenliği her şeyden önce geliyor. Şükürler olsun geçen yıl okullarımızda alınan tedbirler ve koordineli çalışmalar nedeniyle kayda değer bir sorun yaşamadık. Bu yılda inşallah aynı karar ve titizlikle, dayanışma ve koordinasyon içinde çalışıp sorun yaşamadan bir eğitim- öğretim yılı geçiririz. Alınan kararların hayırlı olmasını temenni ediyor, hepinize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21