Okul Aile Birliği ve Öğretmenler Cumapazarı okulunu yeniledi

Okul Aile Birliği, hayırsever, öğretmen ve idarecilerin el birliği ile baştan aşağı yenilenen Cumapazarı İlk ve Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakam Fırat, öğretmenlerle kahvaltı yaptı ardından da öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

Okul Aile Birliği ve Öğretmenler Cumapazarı okulunu yeniledi

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü eğitimde 2023 vizyonuna uygun olarak tüm okullarda başlattığı fiziksel yenilikler ve iyileştirmelere her geçen gün yenileri ekleniyor.

 

Cumapazarı İlk/Ortaokulu yapılan tamirat ve tadilatlarla öğrencilere daha ferah daha mutlu ve başarılı olma fırsatını sunuyor.  Okul Aile Birliği, hayırsever, öğretmen ve idarecilerin el birliği yapmasıyla okul yenilendi.

 

Of Kaymakamı Eyüp Fırat ve Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu yenilenen Cumapazarı Okulunu ziyaret ederek öğretmenlerle kahvaltı yaptı. Kaymakam Fırat ve Müdür Kabahasanoğlu tüm sınıfları gezerek öğrencilere çeşitli hediyeler vererek başarılar diledi.

 

Okul Müdürü Hikmet Turan okulda yapmış oldukları çalışmalar hakkında Kaymakamı Eyüp Fırat’a bir brifing sundu. Okulda yapılan çalışmalardan mutlu olan Kaymakam Fırat, “ Okulumuz gerçekten çok ferah ve eğitimde verimliliği artıracak bir duruma gelmiş. Bu çalışmalarda öncülük eden başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Okul Aile Birliği başkan ve üyelerine, hayırseverlerimize, idareci ve öğretmenlerimizi kutluyorum. Okulumuz her şeyiyle adeta bir özel okul durumuna geldi. Buradan ülkemizin geleceğine önemli hizmet edecek yavrularımız çıkacağına inanıyorum. Emeği geçenleri tekrar tebrik ediyor başarılar diliyorum.” diyerek duygularını ifade etti.

 

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da yaptığı değerlendirmede, “ Sayın Kaymakamımızla okul ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Eğitim adına bizleri hiç kırmıyor. O nedenle şahsım ve kurumum adına kendilerine şükranlarımı sunuyorum. İnşallah bu destek ve güvenle ilçemizde eğitim adına çok daha güzel işler yapacağız. Artık bu okulumuz “Beyaz Bayrak” almaya namzet bir okulumuzdur. Başvuru sonuçlandığında “Beyaz Barağı” alacağına inanıyorum. Burada emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Okulun yenilenmesi, tamirat ve tadilatındaki gayret ve çabaları nedeniyle Kaymakam Eyüp Fırat Okul Müdürü Hikmet Turan’a başarı belgesi verdi. Ayrıca okulun yenilenmesine maddi katkılarda bulunan Aile Birliği Başkanı Bülent Saral ve Başkan Yardımcısı Turan Topçuoğlu’na plak

et takdim etti. Cumapazarı İlk/Ortaokulu ziyaretine; Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Şube Müdürü Süleyman Bedir, Okul Aile Birliği Başkanı Bülent Saral, Başkan Yardımcısı Turan Topçuoğlu katıldı.

 

 

 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21