Oktay Saral’ın twitter hesabı hacklendi

Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral’ın @oktay_saral olan twitter hesabı Siber Ergenekon Timi tarafından hacklendi.

Oktay Saral’ın twitter hesabı hacklendi

Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral’ın @oktay_saral olan twitter hesabı hacklendi. “Siber Ergenekon Tim” tarafından hacklenen siteden yapılan paylaşımları gören takipçiler, şaşkınlıklarının ardından hesabın hacklendiğini fark ediyorlar.

 

İşte Saral’ın konuya ilişkin açıklaması; 

Değeli Basın Mensupları,

"Twitter" hesabım birtakım kişiler tarafından 18.05.2014 tarihinde kırılarak, ele geçirilmiştir. 

 

Dün yine Ak Partili vekillerimizin sosyal medya hesaplarını ele geçiren, kendilerine değişik isimler vererek, sanal medyada yer alan bu illegal yapının asıl amacı Ak Partili Milletvekillerimize saldırarak, acımıza saygı göstermeden ülkemizi kaos ortamına sürüklemektir.

 

Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın üzerinde hassasiyetle ve ısrarla durduğu kişisel hak ve özgürlüklerimizin dün bir takım gruplar için olduğu gibi bugünde biz milletvekillerimiz için Anayasa Mahkemesi tarafından güvence altına alıp almayacağını merak ediyorum.

 

Yapılan bütün saldırılara rağmen Ak Parti’de, Sayın Başbakanımızın liderliğinde, ülkemizin menfaatleri için çalışmaya devam edeceğim. Bu saldırılar Milletimize olan hizmet aşkımızın katlanarak büyümesine katkı sağlamaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır. Devletin milleti anlayışının kendisini Milletin Devleti anlayışına bıraktığı Ak Parti iktidarını demokratik yollarla deviremeyen anlayışın son yıllarda ve en son Soma'daki maden faciasında insanların canları üzerinden bile neler yapabileceklerini hayretler içerisinde izledik. O yüzden benim ve diğer Milletvekili arkadaşlarımın twitter hesaplarının kırılarak ele geçirilmesi aslında bizi fazla şaşırtmamıştır. 

 

Siber saldırganlar için hukuki süreci başlatacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururum."

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
a.y
a.y - 8 yıl Önce

bak sen şu vekile başbakanı bile dinlemiyor başbakan bu kuşu takip etmeyin diyor ama bu vekil çaktırmadan kuşu kullanıyor

sefa
sefa - 8 yıl Önce

hakkaten şimdiye kadar ne çalışması yaptı?

kim bilir
kim bilir - 8 yıl Önce

twitter mivitter kökünü kazıyacagız . sayın vekilim geçmiş olsun . çok üzüldük . eeee şimdi ne olacak . işlerimiz yarım kalacak . lütfen acele çözüm bulalım .

kamil
kamil - 8 yıl Önce

Bunu haber diye girdiniz ya! size pes doğrusu!

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21