banner80

Oktay Saral Bakan Bayraktar’a sahip çıktı

Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, 17 Aralık Operasyonu ile ilgili yaptığı açıklamada “Hayatını devletinin ve milletinin refahına adamış Bayraktar’ı insafsızca bu operasyonun içerisine dâhil edenler bu yaptıklarına pişman olacaklardır” dedi.

Oktay Saral Bakan Bayraktar’a sahip çıktı
banner71

Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Of Belediyesi Eski Başkanı Oktay Saral, 17 Aralık’ta yapılan operasyonlarla ilgili önemli açıklamalarda bulunarak Bakan Bayraktar’a sahip çıktı.

 

Milletvekili Saral, “Hayatını devletinin ve milletinin refahına adamış Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ı bile insafsızca bu operasyonun içerisine dâhil edenler çok yakın bir zamanda bu yaptıklarına pişman olacak vicdan azabı duyacaklardır” dedi.    

 

İşte Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral’ın açıklamaları;

Son bir haftadır Türkiye, Uluslararası boyutta devreye sokulan ve yerel taşeronlarla kotarılan büyük bir tezgâhla karşı karşıyadır. Yegane öznesi Halk Bankası olan bu operasyonun amacı Hükümetimiz nezdinde Türkiye’ye diz çöktürme girişiminden başka bir şey değildir.  Bu topraklar Osmanlı da dâhil olmak üzere bunun gibi çok büyük kalkışmalar, çok önemli operasyonlar gördü ve maalesef birçoğunda milletimizi birbirine düşürmeyi başarırken, kendileri de bu milletin özkaynaklarına çöreklendiler. Burada çok önemli bir hususua değinmeden geçemeyeceğim; II.Abdülhamit’ten sonra Sn. Başbakanımız bu oluşumlara, bu operasyonlara en büyük mukavemeti gösteren liderdir ve Allah’ın izniyle kim olursa olsun bu mukavemet karşısında duramayacaktır.

 

17 Aralık sabahı Türkiye yeni bir darbe girişimiyle uyanmıştır. Halk Bankası özelinde Türkiye hedef alınmış, yanında da üç bakanımızın oğlu çerez olarak toplumun önüne atılmıştır. Ben bu bakanlarımızdan hiçbirinin evladının bir yolsuzluğa karıştığına inanmıyorum. Özellikle hayatını devletine vakfetmiş, bu millete hizmet uğruna gecesini gündüzüne katarak çalıştığına bire bir şahit olduğum Sn. Erdoğan Bayraktar’ın ve ailesinden herhangi birinin böyle bir olayla anılması O’nu tanıyan herkes gibi bizleri de derinden üzmüştür.

 

Sn. Bakanımızın oğlunun, Fatih Belediye Başkanının, TOKİ bürokratlarının ve müteahhitlerin tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılması bizim düşüncelerimizi doğrular niteliktedir. Yani hedef Amerika ve İsrail’i oldukça rahatsız eden Halk Bankasıdır. Yolsuzluk dosyası halkı galeyana getirmek için kullanılan bir argümandır. Millet para sayma makinalarıyla, ayakkabı kutularıyla uğraşırken faiz lobisi bu bir hafta içerisinde yine bu milleti soymuştur. Bu Milletin tek kuruşunu şahsı adına kullanan her kimse, Bakan da olsa, Bakan oğlu da olsa Rabbim onu bildiği gibi yapsın ama halkımız gerçekleri de görüp kendisini ona göre konumlandırsın. Ya bu Ülkeden yana olacağız ya da bu Ülkenin altını oyanlardan yana. Anlaşılan o ki; 2014-2015 yıllarında yapılacak olan seçimler Ak Parti ile Uluslararası güçler arasında geçecek.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
*
* - 8 yıl Önce

TENCERE KARA SENİNKİ BENDEN KARA.

ali saral
ali saral - 8 yıl Önce

hadi saral şimdi erdoğan bayraktara sahip, bukalemun olma vakti değil, omurgalı siyaset gütme vaktidir.

oflu
oflu - 8 yıl Önce

bi sus artık maskara oldun sen onlardan farklımısın

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21