Öğretmenler Masa Tenisi Turnuvası’nda yarıştı

24 Kasım Öğretmenler Günü anısına Of’ta düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası’nda Muharrem Uzun şampiyon oldu. Turnuva sonunda dereceye giren sporcular kupa ile ödüllendirildi.

Öğretmenler Masa Tenisi Turnuvası’nda yarıştı

24 Kasım Öğretmenler Günü anısına Of’ta Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi. Gürpınar İmam Hatip Ortaokulunda yapılan turnuvaya 18 sporcu katıldı.

 

İki grup halinde yapılan mücadeleler sonucunda gruplarında birinci ve ikinci olanlar çapraz eşleştirme sonucunda final müsabakaları yaptılar. Turnuva sonunda dereceye giren sporcular kupa ile ödüllendirildi.

 

Turnuva sonunda 1. olan Muharrem Uzun, 2. olan Erol Malkoç, 3. olan Kerim Uzun, 4. olan Celalettin Akçadoğan kupa ve madalya ile ödüllendirildi. Turnuvanın kupalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından karşılanırken madalyalar İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından karşılandı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da turnuvada oynanan maçları seyrederek oyunculara başarılar diledi.

 

Bu turnuvaların dayanışma ve kaynaşmalara önemli katkılar sağladığını ifade eden Müdür Kabahasanoğlu; “Spor; sağlık, dostluk, kardeşliktir. Böyle turnuvalar dayanışma kaynaşmalara önemli katkı

sağlıyor. Burada insan hem spor yapma imkânı yakalıyor hem de yeni dostluklar elde ediyor. Turnuvanın “24 Kasım Öğretmenler Günü” anısına yapılması da ayrı güzellik olmuştur. Tüm katılan sporcuları kutluyorum. Elbette her yarışmada kazananlar olacaktır o nedenle tatlı rekabet içinde şampiyon olan arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum. Bundan sonraki yaşamalarınızda sağlıklı ve mutlu yarınlar diliyorum” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21