Öğretmenevi Müdürü Hamzaçebi Of’a veda etti

Arsin Mehmet Akif Ersof İlkokulu Müdürlüğüne atanan Of Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Davut Hamzaçebi dört yıl görev yaptığı Of’a veda etti.

Öğretmenevi Müdürü Hamzaçebi Of’a veda etti

Of Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Davut Hamzaçebi dört yıl görev yaptığı Of’a veda etti.

Davut Hamzaçebi’nin tayini Arsin Mehmet Akif Ersof İlkokulu Müdürlüğüne çıkması nedeniyle Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Şube Müdürleri Hasan Tekke ve Osman İşçi’nin katılımıyla Of Öğretmenevinde Davut Hamzaçebi için mini bir veda programı tertip edildi.

Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek Of eğitimine yapmış olduğu başarılı hizmetleri nedeniyle Of Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Davut Hamzaçebi’yi Başarı Belgesi ile taltif etti. Kaymakam Çiçek yaptığı konuşmada; “Aldığımız bilgiler ve kurumda yapmış olduğumuz incelemelerle müdürümüz Öğretmenevinde ciddi çalışmalar yapmış. Öğretmenevi çok daha nezih ve konforlu hale getirdiler. Of’ta uğurladığımız müdürümüzün çalışmalarına teşekkür ediyor, yeni atandığı yerde kendisine başarılar diliyorum. Rabbim hayırlı ve başarılı hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

Of Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Davut Hamzaçebi de yaptığı konuşmada; “Sayın Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ve Şube Müdürlerimize ziyaretleri nedeniyle teşekkür ediyorum. Of’ta dört yılı aşkın güzel hizmet süremiz oldu. Müdürümüzle ve çalışma arkadaşlarımızla kurumumuzun faydasına güzel ve yararlı işlere imza attık.Destekleri nedeniyle tüm arkadaşlarıma teşekkür eder, saygılar sunarım. Tekrar okula ve öğrencilerin arasına dönmek de ayrı bir heyecan olacak benim için. Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin.”diyerek duygularını ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da hizmetlerinden dolayı Müdürü Davut Hamzaçebi’ye teşekkür ederek teşekkür plaketi takdim etti.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2021, 23:08

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21