banner80

Öğretmen ve öğrencilerinden Müdür Korkmaz’a veda iftarı

Of Şehit Ahmet Türkkan Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından okul müdürü Ali Sabri Korkmaz için veda iftarı düzenlendi.

Öğretmen ve öğrencilerinden Müdür Korkmaz’a veda iftarı
banner71

Yaş haddi nedeniyle Ağustos ayında emekliye ayrılacak olan Of Şehit Ahmet Türkkan Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Ali Sabri Korkmaz için okul öğretmenleri ve öğrencileri tarafından veda iftarı düzenlendi.

 

Organizasyon nedeniyle mesai arkadaşlarına ve öğrencilerine teşekkür eden Korkmaz, 39 yıllık meslek hayatına mecburi olarak son vermek zorunda olması nedeniyle üzgün olduğunu ifade etti.

 

Ali Sabri Korkmaz Kimdir?

1953 yılında Of Cumhuriyet Mahallesi’nde doğan Korkmaz, İlkokulu Of Merkez İlkokulunda, orta okulu ve liseyi Of Şehit Ahmet Türkkan Okulu’nda okudu. Lisans eğitimini özel yetenek sınavıyla girdiği Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü’nde Resim-iş Bölümü’nde tamamlayan Korkmaz, 1979 yılında Konya’nın Kulu Lisesi’ne Resim-iş Öğretmeni olarak atandı. 1980 yılında Trabzon  Cumhuriyet Ortaokulu’na tayin olan Korkmaz ardından Of İmam-Hatip Lisesi’ne Resim-İş öğretmeni olarak atanmıştır. Babasının vefatı dolayısıyla 1982 yılında görevinden istifa eden ve 11 yıl ticaretle uğraşan Korkmaz, Of İmam-Hatip Lisesi’nde tekrar  görev alarak öğretmenliğe başlamıştır. Öğretmen, müdür yardımcılığı, müdür başyardımcılığı ve müdür vekilliği görevlerinde bulunan Korkmaz, 2005 yılında Müdür olarak atanmıştır. 2011 yılında Of Şehit Ahmet Türkkan Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlüğü’ne atanan Korkmaz, 3 Ağustos 2018 tarihinde yaş haddi nedeniyle emekliye ayrılacak. Korkmaz, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ihsan Saral
Ihsan Saral - 3 yıl Önce

Of'a ilk geldiğim 1998 yılında İmam Hatip lisesinde müdür baş yardımcılığı görevinde bulunuyordu, yıllar sonra yollarımız Şehit Ahmet Türkan lisesinde tekrar kesişti. Bu kez okul müdürümüzdü. Sayın müdürüm Korkmaz gerek kişiliği, mütevaziliği, hoş görüsü, vatan sevgisi ile örnek alınacak bir idareci portresi çizmiş nadir yöneticilerden birisi olmuştur. Kendisine emeklilik hayatında sağlıklı, huzurlu güzel bir ömür sürmesi dileklerimle..

DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 3 yıl Önce

DEĞERLİ MESAİ ARKADAŞIM EMEKLİLİK HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21