Öğretmen Lisesi’nden başarılı öğrencilere gezi ödülü

Of Anadolu Öğretmen Lisesi Öğrencileri, düzenlenen gezi programı ile Sivas, Kayseri, Nevşehir, Amasya, Çorum ve Samsun illerini gezdiler.

Öğretmen Lisesi’nden başarılı öğrencilere gezi ödülü
Geçen yıl eğitime başlayan Of Taşhanpazarı Anadolu Öğretmen Lisesi, 9. ve 10. sınıf öğrencileri ile eğitimini sürdürüyor.
 
Okul Yönetimi okulda düzenlenen deneme sınavlarında başarılı olan 30 öğrenci, düzenlene yılsonu gezisi ile ödüllendirildi.
 
Düzenlenen gezi kapsamında Sivas, Kayseri, Nevşehir, Amasya, Çorum ve Samsun illerini gezen öğrenciler, Ürgüp, Avanos, Derinkuyu gibi tarihi ve turistik yerleri ziyaret ederek yılın yorgunluğunu attılar.
 
Gezinin düzenlenmesinde katkı ve emeği bulunan Of Belediye Başkanı Murat Saral’a, Gürpınar Belediye Başkanı Mehmet Öztürk’e ve Okul Aile Birliği Başkanı Kibar Yılmaz’a teşekkür eden Okul Müdürü Yusuf Tanrıöven; “Öğrencilerimizin motivasyonunu ve başarılarını arttırmak için bir gezi programı planladık. İnşallah bu gezilerimizi geleneksel hale getirerek her yılsonunda başarılı öğrencilerimizin ülkemizin değişik bölgelerini gezip görebilmesine katkı sağlayacağız. Okul Aile Birliği Başkanımıza ve Gürpınar ve Of Belediye Başkanlarımıza katkı ve destekleri nedeniyle çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21