Öğrenci Meclisi Mesut Çakır'ı Oflularla buluşturuyor

Of Öğrenci Meclisi Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan Sosyal Yardım Konserinde “Yar’a” albümüyle müzikseverlerin beğendiği Oflu Sanatçı Mesut Çakır Of’ta sevenleriyle buluşacak.

Öğrenci Meclisi Mesut Çakır'ı Oflularla buluşturuyor
banner71

Of Öğrenci Meclisi Başkanlığı tarafından düzenlenen konserde Karadeniz Müziğinin gözde sanatçısı Mesut Çakır Of’ta sevenleriyle buluşuyor.

 

“Sosyal Yardım” amacıyla düzenlenen konserden elde edilecek gelir, Of’taki ihtiyaçlı ailelere ramazan yardımı olarak bağışlanacak.

 

Çıkardığı ilk albümü “Yar’a” albümü ile müzikseverler tarafından beğenilerek dinlenen Mesut Çakır, sosyal yardım konserine ücret almadan katılarak Öğrenci Meclisine büyük bir destek sağlayacak.

 

Güzel bir organizasyon gerçekleştirmek için arkadaşlarıyla birlikte yoğun bir çalışma gerçekleştiren Öğrenci Meclisi Başkanı Mustafa Kemhacıoğlu, organizasyonda kendilerine destek veren herkese teşekkür etti ve tüm Ofluları konsere davet etti.

 

4 Mayıs Cuma günü saat 19.00’da Of Sahil Günbatımı Tesislerinde düzenlenecek olan konserin biletleri için irtibat numaraları ise şöyle; 0531 545 80 10 ve 0535 891 35 54

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21