Of’un yeni Emniyet Müdürü Recep Öztabak

Of İlçe Emniyet Müdürü Rafet Kantar’ın müfettiş olarak atanması nedeniyle boşalan Of İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine Recep Öztabak atandı.

Of’un yeni Emniyet Müdürü Recep Öztabak

Of İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Emniyet Müdürü Recep Öztabak Of’a gelerek görevine başladı.

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş Müdür Öztabak’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Yaklaşık 35 yıldır meslekte olduğunu belirten Müdür Öztabak, “Mesleğimizi severek ve samimiyetle yapmaya gayret ediyoruz. Edindiğimiz tecrübe ve mesleki deneyimimiz ile memleketimiz olan Of’umuza da hizmet etme yarışında heyecanlı ve hevesliyim” ifadelerini kullandı.

Recep Öztabak kimdir?

Rize Ardeşenli olan Recep Öztabak, Trabzon Fatih Lisesi’nden mezun oldu. Lise eğitim döneminde basın muhabirliği yaptı. 1988 yılında Polis olarak Antalya’da göreve başladı. Merhum başbakanlar Mesut Yılmaz ve Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın yakın koruma ekibinde uzun yıllar görev yapan Öztabak, Üç yıl süre ile Hollanda da Güvenlik Ataşesi olarak görev yaptı. Artvin, Iğdır ve Tunceli’de şark görevini ifa etti. Polis Akademisinde ve 15 Temmuz’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Terör Amiri olarak görev yaptı. Trabzon’un Maçka İlçesinde Emniyet Müdürlüğü görevinde iken Of İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Öztabak, aynı zamanda Sürmene İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine de vekalet ediyor.

Evli ve 3 çocuk babası olan ve iki şiir kitabı bulunan Recep Öztabak, müzik, şiir ve dağcılık sporuna özel bir ilgi duyuyor.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
hsn akyz
hsn akyz - 1 yıl Önce

evliyalar ülkesinde hayırlı görevler diliyorum..

Fatih Türkyılmaz
Fatih Türkyılmaz - 12 ay Önce

Deneyimli tevazu sahibi ve protokolü çok iyi bilen ayrıcı yöre sosyolojik yapısına uyumlu bir polis Müdürünün Of a gitmesi şans Başarılar

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21