Of’un yeni emniyet müdürü Halil İbrahim Yoğurt

Son bir yılda 3 müdür değiştiren Of İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yeni müdürü Halil İbrahim Yoğurt oldu.

Of’un yeni emniyet müdürü Halil İbrahim Yoğurt

Son dönemde sık müdür değişiminin yaşandığı Of İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün yeni müdürü Halil İbrahim Yoğurt oldu.

Geçen yıl Ağustos ayında Of İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Rafet Kantar’ın Müfettişlik görevine atanmasının ardından bu yıl Haziran ayında Of İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine Recep Öztabak atanmıştı.

Müdür Öztabak’ın da kısa bir süre önce Arsin İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanmasıyla boşalan Of İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine bu kez Halil İbrahim Yoğurt atandı.

Müdür Yoğurt’u makamında ziyaret eden Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş ve Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, kendisine yeni görevinde başarılar dilediler.

Halil İbrahim Yoğurt kimdir?

1985 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya gelen Halil İbrahim Yoğurt; ilk, orta ve lise eğitimini Kahramanmaraş’ta tamamladı. 2008 yılında Polis Koleji’nden Komiser Yardımcısı olarak mezun olan Yoğurt, aynı yıl Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’nde göreve başladı. 2012 yılında Kırşehir Çiçekdağı İlçe Emniyet Müdürlüğü Karakol Amiri görevine atanan Yoğurt, 2015 yılında Siirt İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü görevine atandı. 2018 yılında yurtdışı görevine atanan Yoğurt, Ürdün’ün başkenti Amman’da Güvenlik Ataşesi olarak görev yaptı. 2020 yılında Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Yoğurt, Asayiş Şube Müdürü ve Ortahisar İlçe Emniyet Müdür Vekili olarak görev yaptı. 2021 yılı Kasım ayında Of İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Yoğurt, evli ve bir çocuk babasıdır.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2021, 07:40

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 6 ay Önce

GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21