Of’un köy yolları asfaltlanıyor

Bakan Bayraktar’ın talimatlarıyla başlatılan asfaltlama çalışmaları kapsamında Of’un Pınaraltı Grup yolu ile Sıraağaç Köyü Örnek Mahallesi’nin yolu asfaltlandı.

Of’un köy yolları asfaltlanıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, seçim döneminde verdiği sözleri yerine getirmeye devam ediyor.

 

Seçim çalışmaları çerçevesinde ve ardından bakanlığı döneminde yaptığı açıklamalarda Of’un belde ve köy yollarının asfaltlanacağını açıklayan Bakan Bayraktar, Of’a gönderdiği özel ödenekle asfaltlama çalışmalarını başlattı.

 

Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu yaptığı açıklamada Belde yollarının Of Belediyesi önderliğinde yapılan ihale kapsamında asfaltlanacağını belirterek çalışmaların Cumapazarı Beldesi’nde başladığını ifade etti.

 

Bakan Bayraktar’ın köy yollarının beton ve asfaltlanması için yaklaşık 5 milyon liralık ödenek aktardığını belirten Terzioğlu, “Stabilize yollarımıza betonlama, betonu eskiyen köy yollarımızda da asfaltlama yapmak için planlamalarımız yaptık. Asfaltlama çalışmalarına Pınaraltı Grup yolu ile başladık. Ardından da Sıraağaç Köyü Örnek Mahallesi’nin yaklaşık 1,5 km’lik yolunu asfaltladık. Çalışmalarımızı dağıtarak değil de planlamamız dahilinde başladığımız bölgenin çalışmasını tamamlayarak yapmak istiyoruz. Alt yapısı hazır olan yollarımızı asfaltlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Bakan Bayraktar’a teşekkür eden Terzioğlu, “Sayın Bakanımız gece-gündüz demeden ülkemiz için çalışıyor. Yoğun temposuna rağmen Trabzon’umuzu ve Of’umuzu da ihmal etmiyor. Çalışmalarımızı sürekli takip ediyor ve bize her türlü desteği veriyor. İlçemiz adına kendisine minnettarız. Kendisine ilettiğimiz tüm sorunları büyük bir hızla çözüyor. Allah kendisinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurullah akyüz
Nurullah akyüz - 9 yıl Önce

allah razı olsun yapıyorlar yolları da bizim insanımız çok saf kandırılmaya çok müsait maaşşallah trabzona ne yapıldı 10 yıldır iş imkanı olacak seçim zamanı geldi başladılar yok yatırım yapıyoruz diyolarda allah aşkına trabzon insanının karnı aç gereksiz yerlere para harcamayın yol yapıyoruz diyolar o sizin borcunuz bizahmet yapın

Muhammet ALBAYRAK
Muhammet ALBAYRAK - 9 yıl Önce

Of a Çevre Şehircilik Bakanlığından yardım geliyor. Yardımı bir siyasi partinin ilçe başkanı organize ediyor bu işleri bu kadar alenen yapmayın yazık. Of ta Belediye başkanı yok mu? Belediye meclisi yok mu ?

oflu
oflu - 9 yıl Önce

ÖNCELİKLE SAYIN BAKANIMIZA SONRASINDA AK PARTİ İLÇE BAŞKANIMIZA COK TEŞEKKÜR EDERİM HİZMETLERİNDEN DOLAYI .HALK BU HİZMETLERİ UNUTMUCAKDIR.

Ahmet
Ahmet - 9 yıl Önce

Sevgili kardeşim Of Belediye Başkanı köylere karışmaz, onun görevi Of Belediyesinin sınırları ile sınırlıdır. Belediye Meclisi de öyle. Eskilerden iktidar partisinin ilçe başkanı kaymakamlıktaki işleri de idare ederdi. bırak da ilçe başkanı köylere yapılan yatırımları organize etsin

ALİ RIZA KAR
ALİ RIZA KAR - 9 yıl Önce

EVET KÖY YOLLARI ASFALTLANIYOR,GÜZEL HABER...AMA GELİN BİRDE BAKIN O ASFALTIN İMAL EDİLDİĞİ ASFALT PLENT İNE...ASFALTIN KİMYASAL ATIĞI VE TAŞ TOZUYLA KARIŞIK TOZ BÜTÜN OFU VE BİLHASSA ÇAMLI ÇAY FABRİKASI ÇAMLITEPE MAHALLESİ VE YEMİŞALAN KÖYÜNÜ KAPLAMIŞ DURUMDA..AĞAÇLAR ÇAY BAHÇELERİ,TARLALAR TOZ İÇİNDE..TOZDAN GÖZLERİMİZDE ACIMALAR KURSAĞIMIZDA ACI OLMAKTA..FİLİTRE OLMAYAN BİR BACADAN BU KADAR CANLIYI ZEHİRLEMEYE KİMİN HAKKI VAR..NEDEN BUNA DUR DENİLMİYOR..BİMERE ŞİKAYET ETTİĞİMİZ HALDE,KAYMAKAMLIĞA ,VALİLİĞE,ÇEVRE MÜDÜRLÜĞÜNE BAŞBAKANLIKTAN YAZI GİTTİĞİ HALDE NEDEN BİRŞEY YAPILMIYOR..BU YAZIM AYNI ZAMANDA SAVCILIĞA BİR SUÇ DUYURUSUDUR...

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21