Of’un İstanbul’daki Kurtuluş Gecesine büyük ilgi

Of’un düşman işgalinden kurtuluşunun 94. yıldönümü nedeniyle İstanbul’da düzenlenen geceye büyük ilgi vardı.

Of’un İstanbul’daki Kurtuluş Gecesine büyük ilgi
banner71
Of’un düşman işgalinden kurtuluşunun 94. yıldönümü nedeniyle Of-Hayrat Derneği tarafından İstanbul’da düzenlenen geceye ilgi oldukça yüksek oldu.
 
Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen gecede salona giremeyen çok sayıda Oflu, izdihama sebep oldu. Salona giremeyen katılımcılar, fuayede eğlenmek zorunda kaldı.
 
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Of Kaymakamı Tuncay Sonel, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Oflu Siaysiler, Oflu işadamları, bürokratlar, vakıf ve dernek yöneticileri ile çok sayıda Oflu’nun katıldığı gecede yöresel sanatçılar ve Şevval Sam sahne aldı.
 
Haber ve Fotoğraflar için Abdullah Gözaydın’a teşekkür ederiz..

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
köksal
köksal - 9 yıl Önce

helal olsun dedelerimiz görse gurur duyarlar.of u böyle kurtardılar helal be sana of hayrat derneği acaba bir fatiha okuyanınız varmı varsa ellerinden saygıyla hürmetle öperim.helal size be bizi gururlandırdınız dedelerimizi,ninelerimizi utandırdınız.horon oynuyarak istanbulda ofu kurtardınız alacağınız olsun

yılmaz süleymanoğlu
yılmaz süleymanoğlu - 9 yıl Önce

Geceye gidemedim ama sonradan izledim cok güzel ve gurur verici oldu böyle gecelerin daha geniş kapsamlı olmasını dilerim.

İhsan Saral
İhsan Saral - 9 yıl Önce

Emeği geçen bütün hemşehrilere teşekkür ederim. Bu tür organizasyonların Of'umuza önemli katkılar sunacağından hiç şüphem yok.

DURSUN SULUKAN-EMEKLİ KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 9 yıl Önce

EMEĞİ GEÇEN BÜTÜN HEMŞERİLERİME TEŞEKKÜR EDER.SAĞLIK ve MUTLULUKLAR DİLER SEVGİ SAYGILARIMLA.

Abdullah Baba
Abdullah Baba - 9 yıl Önce

Evet, ne yazıkki bu millet bukadar aslından ve köklerinden nasıl koparılmış.İşte bu manzarada açık ve net gözükmekte. Müslüman bir nesil arkadan gelecek ve kurtuluşu böyle açık,saçık ne idüğü belirsiz sanatçı adı altında vur patlasın çal oynasın,şeklinde o kurtarıcılarını anacaklar. Soruyorum sizlere Of 'u işgal eden işgal güçleri 94 yıl sonra bu işgallerini kutlasalardı, bu kutlama şeklinden başka nasıl bir organize yaparlardı. Biraz düşünün 5 dakika ne olur ey çalıp oynayan ve eğlenmekten başka hiçbir alternatif bulamayan ey yeni nesil. Sonunuz nasıl olacak. Of gibi ilim diyarı bir bölge nasıl böyle ülkeye tanıtılıyor. Unutmayın geçmişi ile adeta dalga geçercesine vur patlasın çal oynasın bir felsefenin sonu pek te aydınlık ufuk görülmüyor. Ne olur biraz düşünün. Hepiniz her farklı firekanslarınız nasıl oluyor da bu tip organizelerde hep noksansız beraber oluyorsunuz. Kurtuluşların yok mu başka alternatif ,bilimsel, mesaj verici ve yeni nesile ufuk gösteren ve ataları ile övüncü ...

Metehan
Metehan - 9 yıl Önce

Yorumcu Abdullah Babaya Aynen Katılıyorum. Allah aşkına doğru söyleyin şehitlerimiz bizden böyle bir kutlama mı bekliyor?? Unutmayalım ki bir millet kendi öz kültürünü koruduğu sürece ve manevi değerlere bağlı kaldığı oranda kendisi olarak hayatta kalabilir. Şehitlerimizin aziz ruhlarını incitmeyek bir kutlama dilerdik....

ö.f.çakır
ö.f.çakır - 9 yıl Önce

Abdullah bey aslında acı bir gerçeği dile getirdi.Artık Küresel Dünyanın bir parcası olmak gibi moda bir kelime var.Kendi kök değerlerimizin üzerinde yükselememek,Kültürel ve Tarihi değerlerimizin yozlaştığını görmek,hastalık haline gelen eğlence kültürüve sanal dünya yaşama arzusu üzüntü verici bir şey.tarihi bir olayı bir mücadeleyi topluma sunuşumuz ve yazılanlar...de diyelim.Gerçek dünya Allah rahmet eylesin.Yeni Dünya düzeninin aktörleri(abd...)hoşgeldiniz.Alkışları Sanatçılar alacak,,paraları topçulara vereceğiz.Bu ülkenin gerçek sahiplerine teşekkür bile yok..Allah sonumuzu hayreylesin.Ama birileri varki bunun farkında.onlarıda Aziz Türk Milleti çok iyi biliyor.Kalın sağlıcakla.

fatih öztürk
fatih öztürk - 9 yıl Önce

kurtuluşumuzun kutlamaları bu yönde olmamalıdır.binlerce şehitimize saygısızlık etmenin lüzümu yoktur.şehitlerimiz için El Fatiha...


SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21