Of’un belde yolları asfaltlanıyor

Of Belediyesi tarafından hazırlanan asfaltlama projesi çalışmaları çerçevesinde ilçeye bağlı Beldelerin grup yolları asfaltlanıyor.

Of’un belde yolları asfaltlanıyor

İller Bankası tarafından sağlanan uzun vadeli kaynakla belde yollarının asfaltlanması için yaklaşık 9,5 milyar TL yatırım yaptıklarını belirten Of Belediye Başkanı Murat Saral, “Beldelerimizin kapanacak olması ve hizmetlerin aksamaması için Belde Belediye Başkanlarımızla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptık. Yol sorunlarının çözülmesinin önemli olduğunu belirledik ve asfaltlama çalışması yapmaya karar verdik.  Beton yollarımızın bozulması nedeniyle ulaşımda ciddi sıkıntılar yaşanmaktaydı. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Erdoğan Bayraktar’ın da destekleri ile İller Bankamızdan uzun vadeli kredi kullanarak belde yollarımızın ana güzergahlarının asfaltlanmasına başladık. Ballıca, Uğurlu, Bölümlü, Cumapazarı ve Eskipazar Beldelerimizde asfaltlamalar yaptık. Gürpınar ve Kıyıcık Beldesinde de çalışmalar yakında tamamlanacak” dedi.

 

Of’un Büyükşehir Belediyesi’ne dahil olmadan Büyükşehir statüsünde çalışmaya başladığını belirten Başkan Saral; “Biz belde ve köylerimizi hiçbir aman ayrı tutmadık. Of Merkezde yaşayan vatandaşımıza da, belde ve köylerde yaşayan vatandaşımıza hizmet sunmayı görev bildik. Asflatlama çalışmasında özellikle alt yapılarının hazır olması nedeniyle beldelerimize ağırlık verdik. İnşallah Belediyemiz bünyesinde kurduğumuz beton santralimiz de yakında faaliyete başlayacak. Köy ve Mahallelerimizin yollarında betonlamalara başlayacağız. Of’un en uzak köyünün de en uzak mahallesinin de yollarını en güzel yapıya kavuşturacağız” diye konuştu.

 

Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Bölümlü ve Cumapazarı Beldelerini ziyaret eden Başkan Saral, Bölümlü Belediye Başkanı İsmail Mercan ve Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral ile asfaltlanan yolları inceleyerek çalışmalar hakkında başkanlardan bilgiler aldı.

 

Asfaltlama çalışmaları nedeniyle mutlu olduklarını belirten vatandaşlar emeği geçen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’a ve Başkan Saral’a teşekkür ettiler. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat soylu
murat soylu - 7 yıl Önce

MERKEZİN YOLLARI DA AĞLIYOR

Ahmet cevahir
Ahmet cevahir - 7 yıl Önce

İyide of merkeze bağlı yukarıkışlacık mahallesi ne zaman bu hizmetlerden yararlanacak. Seçim sabahımı.

DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 7 yıl Önce

MERKEZ,KASABA ,MAHALLE VE KÖY YOLLARINA GEREKLİ İTİNA GÖSTERİLECEK KANAATI İLE İLGİLİLERE SAĞLIK VE BAŞARILAR DİLERİM.

abdulkerim çakıroğlu
abdulkerim çakıroğlu - 7 yıl Önce

sayın ak parti ilçe başkanı hakan terzioğlu, seçim sürecine girilmiş, aday adayları açıklanmış, adayların netleşmesine bir hafta var, sizin tarafsız kalmanız gerekirken, tarafsız olduğunuzu ilan etmişken, mevcut belediye başkanı ile boy gösterip köy köy dolaşmanız, kadın kollarınızın mevcut başkanla aşure dağıtıp poz vermesi ne kadar uygundur. bu millet oflular bunları yazıyor, bu yaptıklarınızı unutmayın. şu anda yapmanız gereken aday netleşene kadar tarafsız kalmanızdır. milletin gözünün içine baka baka tarafsızım diyerek bu ofluları ne yerine koyuyorsunuz allah aşkına. ofun içinde araçla gidilmiyor. köylerde beldelerde asfalt varda sanki büyük icraat mış gibi boy boy poz vermeyin, yaptığınz her hareket partiyi ve başbakanımızı bağlar. siz boy boy poz versenizde millet herşeyi görüyor kararını veriyor. bu bir dost uyarısıdır

ayşe çınar
ayşe çınar - 7 yıl Önce

bugun perşembe araçla ofa giremiyoruz çizgi alışverişin oraya ptt nin oraya allah rızası için bakın bir çizginin otoparkı alışveriş merkezi yapıldı insanlara resmen eziyet ediliyor allah sizin bu taraftada diğer taraftada hesabınızı görecek. bakanla bağladım işi ofu sömürün oh ne güzel, murat saral aday olsun irfan saral kazanır

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21