Of’un belde ve köylerine 30 milyonluk yatırım

Ak Parti Of İlçe Başkanı Terzioğlu, Of’un belde ve köylerine yaklaşık 30 milyonluk yatırım yapıldığını açıkladı.

Of’un belde ve köylerine 30 milyonluk yatırım
Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, partide düzenlediği kahvaltıda Of’ta görev yapan basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 
İlçe Yönetim Kurulu Toplantısının ardından düzenlenen kahvaltıda yönetim kurulu üyeleri ile Of’ta görev yapan basın mensuplarını ağırlayan Terzioğlu, 1,5 yıllık görev süresi içerisinde Of’a yaklaşık 30 milyonluk yatırım kazandırıldığını söyledi.
 
Belde yollarının asfaltlanması için Of Belediyesi öncülüğünde hazırlanan proje ile 7 belde belediyesine İller Bankası tarafından kredi sağlandığını belirten Terzioğlu, “Proje ile belediyelerimize yaklaşık 7,5 milyon liralık ödenek sağlandı. Bu bedelle belde yollarımızın asfaltlanması yapılacak. Ayrıca tüm beldelerimiz için içme suyu projeleri ve kanalizasyon projeleri de devam etmektedir. Bu projelerle birlikte yatırımlar 30 milyonu aşıyor” ifadelerini kullandı.
 
Köylere de önemli kaynaklar aktardıklarını belirten Terzioğlu, “Köylerimiz için de yaklaşık 5 milyon lira kaynak sağladık. Bunun 640 bin lirası istinat duvarı yapımı için, kalan kısımları da yol betonlaması ve asfalt yatırımı olacak. Ayrıca Pınaraltı Köyümüzün uzun bir süreden beri kanalizasyon sorunu vardı. 165 bin TL ödenek sağlayarak Özel İdaremiz tarafından bu sorunun da çözümünü sağladık. Sıraağaç Köyümüzün Örnek Mahallesinin asfaltlamasını yaptık. Gümüşören köyü ile Birlik Köyü yolumuzda 190 bin liralık betonlama yaptık. Balaban Grup yolumuz üzerinde çok sayıda köyümüz var. Bu yolun çalışması da başladı. İnşallah bu yolun yapımı da kısa sürede tamamlanacak” diye konuştu.
 
Çok sayıda Oflu üst düzey yöneticisinin bulunmasının büyük bir avantaj olduğunu belirten Terzioğlu, “Çok şükür aşındırmadığımız kapı kalmadı. Başta bakanımız Erdoğan Bayraktar olmak üzere bürokratlarımızın da önemli katkıları var. Bunun en büyük artısı doğalgazda yaşandı. Zorlu bir sürecin ardından Of’umuz doğalgaza kavuştu. Alt yapı çalışmaları tamamlandı. İnşallah bu kış doğalgazla ısınacağız. Emeği geçen EPDK Başkanımıza, Eski Vekilimiz Kemalettin Göktaş abimize, Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
 
Teşkilatı çalışmalarının düzenli bir şekilde sürdürüldüğünü ifade eden Terzioğlu, “İlçe Yönetim Kurulu ve danışma kurullarımız toplantılarını düzenli olarak yapıyor. Belde teşkilatlarımız düzene girdi. Kadın ve Gençlik Kollarımız da çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor. Üye çalışmalarımız devam ediyor. Seçmenimizin % 33’ü kayıtlı üyemiz. % 22 üye oranı ile Trabzon’un en iyi ilçeleri arasındayız. Teşkilatta görev yapan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
serdar
serdar - 9 yıl Önce

ofu tulum çıkaracağız.hiç fire yok.

TAM OFLU.
TAM OFLU. - 9 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞLERİM KAVALTI VERMEK ÇOK GÜZEL BİR ŞEY AMA BUNU İHTİYAÇLI KİŞİLERE VEYA TABİRİ CAHİZSE FAKİR FUKARAYA VERİN Kİ VATANDAŞ SİZLERE DUA ETSİN.AMA SEÇİMLER YAKLAŞTIĞINDA DEĞİL HER ZAMAN İHTİYAC SAHİPLERİ BELİRLENSİN.BENDE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ ÜYESİYİM BEN YILLARDIR BÖYLE YAPIYORUM. ÖRNEK OLMANIZ GEREKİR KANAATI İLE İYİ VE SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM.

hakan
hakan - 9 yıl Önce

gazete kağıtlarının üzerinde kıymetli basın mensubu arkadaşlara kahvaltı verilmez sen daha madabı muhaşeret kurallarından bihabersin be başkan

rıza hacımurtazaoğlu
rıza hacımurtazaoğlu - 9 yıl Önce

Sy. Hakan bey. Ben derince ak parti ilçe yönetiminden tanıtım medya başkanıyım.Bir özeleştiri yapmak istiyorum müsadeniz olursa. Güzide ilçemiz Of' u sanal medya ve sosyal popilist medya üzerinden takip etmekteyim.Gördüğüm odurki Yapmış olduğunuz toplantılar stk ziyaretleri hasta ziyaretleri vs. sürekli aynı simalarla gerçekleştirmektesiniz.Yönetim kurulunuz bu arkadaslardan ibaretmi yoksa aktif siyaseti sadece icra kuruluylamı gerçekleştiriyosunuz. Ama her ne olursa olsun yonetim kurulunuzun tamamını burdan takipo e

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21