Of’un başkan adayları buluştu

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan seçimlerde Of Belediye Başkan adayları Kaymakamlıkta düzenlenen seçim güvenliği toplantısında buluştular.

Of’un başkan adayları buluştu
banner71

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Of Belediye Başkan adayları Of Kaymakamlığı tarafından düzenlenen seçim güvenliği toplantısında bir araya geldiler.

 

Of Kaymakamı Eyüp Fırat ve İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Mustafa Gümrah Apak başkanlığında yapılan toplantıya Jandarma Komutanı Tanju Tanrıverdi, Emniyet Müdürü Gürkan Demirkan, Of Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Salim Salih Sarıalioğlu, Millet İttifakı kapsamında CHP Of Belediye Başkan Adayı Hilmi Saral, Saadet Partisi Of Belediye Başkan adayı Mehmet Sarıalioğlu, Büyük Birlik Partisi Of Belediye Başkan Adayı Numan Harbutoğlu ve Bağımsız Of Belediye Başkan Adayı Güngör Saral, partilerin ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Seçimin huzur ve güven içerisinde yapılabilmesi için seçim takvimi sürecinde ve seçim günü uyulması gereken kuralların görüşüldüğü toplantının ardından başkan adayları birlikte poz verdiler.

 

Önce Kaymakam Fırat ve Hakim Apak ile poz veren başkan adayları ardından da birlik ve beraberlik mesajı içeren pozu verdiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 2 yıl Önce

TÜM OF BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINA BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21