Of’un 3 hakimi ve 1 savcısı değişti

Hakimler ve Savcılar Kurulu tarafından yapılan Adlî ve İdarî Yargı 2019 Yılı Ana Kararnamesiyle Of’ta görev yapan üç hakim ile bir savcı başka illere tayin olurken Of’a üç yeni hakim ile bir yeni savcı atandı.

Of’un 3 hakimi ve 1 savcısı değişti
banner71

Of’ta görev yapan üç hakim ile bir savcı başka illere tayin olurken Of’a 3 yeni hakim ile bir yeni savcı ataması yapıldı.

 

Hakimler ve Savcılar Kurulu tarafından yapılan Adlî ve İdarî Yargı 2019 Yılı Ana Kararnamesiyle Of’ta görev yapan Savcı Muhammet Emin Arslan Zonguldak Cumhuriyet Savcılığı’na atanırken Hakim Mustafa Gümrah Apak Rize Hakimliği’ne, Hakim Duygu Güder Mersin Hakimliği’ne ve Ayşe Akgül ise İskenderun Hakimliği’ne atandı.

 

Üç hakim ve 1 savcı kadrosuna ise 22 Mayıs 2019 tarihinde yapılan kura atamasıyla mesleğe yeni başlayan 3 hakim ile 1 yeni savcı atandı.

 

İstanbul Cumhuriyet Savcısı Adayı Mustafa Enes Tuna Of Cumhuriyet Savcılığına atanırken Adana Hakim Adayı Ayşe Güden, Karabük Hakim Adayı Lerze Öztürk ve Bakırköy Hakim Adayı Büşra Kaya da Of Hakimliği görevine atandılar.

 

Görevlerine başlayan Savcı Tuna ile Hakimler Güden, Öztürk ve Kaya’yı makamlarında ziyaret eden Of Kaymakamı Eyüp Fırat, hayırlı olsun dileklerini ileterek kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.BAFRA.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.BAFRA. - 2 yıl Önce

SAYIN HAKİMLERİM VE SAVCIM YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21