Of’tan yola çıkan yardım TIR’ları Van Erciş’e ulaştı

Van ve Erciş’te meydana gelen deprem felaketi nedeniyle Of’tan yola çıkan yardım TIR’ları Erciş’e ulaştı.

Of’tan yola çıkan yardım TIR’ları Van Erciş’e ulaştı
banner71
23 Ekim Pazar günü yaşanan deprem felaketi nedeniyle zor günler geçiren Van ve Erciş halkı için Of Kaymakamlığı, Of Belediye Başkanlığı, Belde Belediye Başkanlıkları ve Sivil Toplum Örgütleri tarafından başlatılan yardım kampanyasında toplanan yardımlar Erciş halkına ulaştı.
 
Kampanyaya yoğun ilgi gösteren Of halkı, battaniyesinden, katalitik sobasına, unundan sütüne, çayından helvasına kadar 2 TIR dolusu malzeme yardımında bulundu.
 
Of Belediyesi Zabıta Amirliğinde toplanan yardımlar, Cuma günü öğleden sonra araçlara yüklenmeye başlandı. Akşam saatlerinde tamamlanan yüklemenin ardından TIR’lar yola çıktı.
 
Of Belediye Başkanı Murat Saral, Of Belediyesi Fen İşleri Sorumlusu Yılmaz Yanık, Of Belediyesi Bilgi İşlem Sorumlusu Cengiz Bulut ve Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar da yardım TIR’larıyla birlikte Van-Erciş’e gitti.
 
Sabah saatlerinde Erciş’e ulaşan Of Halkı Yardım TIR’ları, İHH İnsani Yardım Vakfı yetkilileri aracılığı ile depremzede vatandaşlara ulaştırılmaya başlandı.

Not:
Deprem bölgesi Van'da ve Erciş'te yaşananları detaylı haber, fotoğraf ve videolarımızla birlikte sizlere ulaştıracağız. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
kemal salih
kemal salih - 10 yıl Önce

yetkililere ve duyarlı tüm insanlara tebrikler olsun, Of'umuza yakışır çok hoş bir girişim.

samet aydın
samet aydın - 10 yıl Önce

ben şahsen gururlandım saolun var olun önce belediye başkanımaza kaymakamımıza ilşgilenen herkese yardım eden herkesten allah razı olsun

ahmet cevher
ahmet cevher - 10 yıl Önce

allah razı olsun ne güzel bir birliktelik allah öncülük yapanlardan razı olsun ter akıtanlardan razı olsun yardım edenlerden razı olsun

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21