Of’tan Mehmetçik’e selam

Milli Takım futbolcularının ve Milli Sporcuların başlatmış olduğu “Barış Pınarı Harekatı”nda görev yapan Mehmetçiğe “Selam” gönderme geleneğine Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan idareci ve öğretmenler de destek verdi.

Of’tan Mehmetçik’e selam

Türkiye’nin hain terör örgütü PKK/PYD, YPG’nin hain saldırılarına karşı başlatmış olduğu “Barış Pınarı Harekatı”na halkımız ve dünyanın her köşesinde yaşayan gurbetçilerimiz büyük destek veriyor.

 

A Milli Takımımızın Arnavutlu ve Fransa ile oynadığı milli maçlarda attıkları gollerden sonra Asker Selamı vererek Mehmetçiğimize destek olması dünyada büyük yankı uyandırdı. Milli sporcularımız da uluslar arası maçlarda elde ettikleri başarıların ardından Mehmetçiğe “Selam” verme geleneğine destek verdiler.

 

Of’ta da askere ve harekata karşı vatandaşların koşulsuz desteği yaşanıyor. Okullarda öğrenciler fetih süreleri, dualar okuyarak, camilerde vaiz dualar ederek desteklerini gösteriyor.

 

“Askere Selam” geleneğine bir destek de halı sahada top oynayan sporculardan geldi. Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlarında çalışan öğretmen ve idareciler her hafta halı saha maçında spor yapıp stres atıyor.

 

Eğitimcilerin bu haftaki halı saha maçı öncesi asker selamı vererek  “Barış Pınarları Harekatı” operasyonunda mücadele eden askerlere selam gönderdiler.

 

Oyuncular yaptığı açıklamada, “Gönlümüz ve dualarımız Mehmetçiğimizle. Allah onların ve milletimizin yardımcısı olsun. Of’tan ülkemizin kuzeyinden güneyindeki “Barış Pınarları Harekatı” operasyonundaki tüm Mehmetçiğimize selam olsun. Bunca terör kayıplarına rağmen Türkiye’nin haklılığını görmeyen; sağır, dilsiz, kör ve emperyalist Batı’ya da bu selamımız mesaj olsun. Hepimiz Mehmetçiğiz ve göreve hazırız.

” sözleriyle duygularını ifade ettiler. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21