Of’tan İDLİP’e yardım kampanyası

Of Kaymakamlığı, Of Belediyesi, Beşir Derneği ve Of Sivil Toplum Kuruluşlarının desteği ile İdlip için yardım kampanyası başlatıldı.

Of’tan İDLİP’e yardım kampanyası

Suriye'nin kuzeybatısında bulunan, Hatay ve Kilis’e komşu olan İDLİP’te Esed rejimi ve destekçilerinin son saldırılarında Türkiye sınırına göç etmek zorunda kalan siviller için ülke genelinde acil yardım çağrısı yapılıyor.

 

Türkiye sınırında yaşanan son olaylar, 250 binden fazla kişinin daha göç etmesine neden oldu. Her şeylerini geride bırakıp canını kurtaran İDLİPliler, buldukları bir zeytin ağacının dibinde yaşamaya çalışıyor.

 

Sosyal olaylarda duyarlılığını her zaman gösteren Of, İDLİP için de sessiz kalmadı. Düzenlene yardım kampanyası ile toplanacak yardımlar İDLİP halkına ulaştırılacak.

 

Of Kaymakamlığı, Of Belediyesi, Beşir Derneği ve Of Sivil Toplum Kuruluşlarının desteği ile düzenlenen yardım kampanyasıyla toplanacak yardımlar, İDLİP’lilere hayat verecek.

 

Kampanya kapsamında;

BATTANİYE,

GİYİM (KIŞLIK),

AYAKKABI (KIŞLIK),

ÇOCUK BEZİ,

GIDA,

AYNİ VE NAKDİ

Yardımlar toplanacaktır.

 

Eski Of Terminal karşısında Kuveyttürk Of Şubesi yanında bulunan Eski Hacıbayramoğlu AVM'de oluşturulan yardım merkezinde toplanacak yardımlar İDLİP halına ulaştırılacak.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21