Of’tan İDLİP’e insanı yardım

Of Kaymakamlığı, Of Belediyesi, Beşir Derneği ve STK’ların desteği ile düzenlenen yardım kampanyası ile Of halkının yardımları İDLİP halkına ulaştırılacak.

Of’tan İDLİP’e insanı yardım

Of Kaymakamlığı, Of Belediyesi, Beşir Derneği ve Sivil Toplum Kuruluşlarının desteği ile İDLİP için yardım kampanyası düzenleniyor.

 

Kuveyt Türk Bankası Of Şubesinin yanında yer alan ve kısa bir süre önce kapanan Hacıbayramoğlu AVM’nin olduğu yerde toplanan yardımlar, İDLİP halkına ulaştırılacak.

 

Kampanya kapsamında battaniye, giyim eşyası, ayakkabı, çocuk bezi, gıda, ayni ve nakdi yardım toplanacak.

 

Yardım toplama merkezini ziyaret eden Kaymakam Fırat ve Başkan Salim Salih Sarıalioğlu yardımda bulunan Of halkına teşekkür ettiler.

 

Başkan Sarıalioğlu yaptığı açıklamada; “İdlip’te yaşam mücadelesi veren kardeşlerimizin acil temel barınma ihtiyaçları var. Kamplarda yaşam çok zor. Bizlerin de iyilik yapmak için tam vakti. Sayın Eyüp Fırat, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Daire Amirlerimiz ile birlikte Of Kaymakamlığımız, Belediyemiz, Beşir Derneği Of Temsilciliği ve STK'larımızın desteği ile İdlip'te ki kardeşlerimiz için yardım kampanyası başlattık. Of halkımız yardım toplama merkezimize battaniye, kışlık giyim, kışlık ayakkabı, çocuk bezi, kuru gıda ile ayni ve nakdi yardımlarınızı bırakabilirler. Rabbim yardımlarınızı kabul makbul eylesin” ifadelerini kullandı.

 

Kaymakam Fırat ise yaptığı açıklamada; “İdlip için başlatılan yardım kampanyasına Oflu hemşerilerimiz kısa sürede yoğun ilgi gösteriyor. Giyimden gıdaya birçok ürünü toplama merkezine teslim ettiler. 20 Şubat tarihine kadar devam edecek kampanyaya destek olan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21