Of’ta Spor şenliği başlıyor

Oflu öğrencilerin yaz tatilini dolu dolu geçirmeleri için proje hazırlayan Of İlçe Spor Müdürlüğü, öğrencilere dop dolu bir yaz tatili yaşatacak.

Of’ta Spor şenliği başlıyor

Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel, öğrencilerin yaz tatilini dolu dolu geçirmeleri için özel bir proje hazırladı.

Of Teknoloji Fakültesi, Of Müftülüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Merkezi, İlçe Spor Müdürlüğü ile Kredi ve Yurtlar Kurumu idarecileri bir araya gelerek yaz tatilinde Of’ta yapılacak etkinlikleri görüşerek fikir alışverişinde bulundular.

Öğrenciler için dop dolu bir program hazırladıklarını belirten Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel; “Öğrencilerimizin ve gençlerimizin sosyal dünyalarını güçlendirmek için yıl boyu ve yaz tatilinde yapılacak faaliyetleri görüştük ve güzel fikirler ortaya koyduk. Yaz Spor Okulları kapsamında; yüzme, güreş, jimnastik, atletizm, karate, tenis, okçuluk, alanında yapılacak faaliyetleri görüşerek 5 Temmuzdan itibaren harekete geçmeyi kararlaştırdık. Ayrıca “ Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi kapsamında Kuran Kursu öğrencilerine ücretsiz yüzme kursları düzenleyeceğiz. 5- 18 yaş grubu arasında yavrularımızı ücretsiz kurslarımıza bekliyoruz. Müracaatlar İlçe Spor Müdürlüğü bünyesindeki Of Kapalı Yüzme Havuzu ve Of İlçe Stadyumunda yapılmaktadır. Ayrıca “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi tamamlandıktan sonra yetişkinlere yönelik ücretsiz kurslarımız başlayacaktır. Tüm halkımızı Of’ta başlayacak spor şenliklerine bekliyoruz. Haydi Of Spora“ ifadelerini kullandı.

Haber-Foto: İzzet KELEŞ

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2021, 21:58

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21