banner80

Of’ta Sosyal Hizmet Merkezi hizmete girdi

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Of’ta açılan Sosyal Hizmet Merkezi, Of’un yanı sıra Çaykara, Dernekpazarı ve Hayrat halkına hizmet verecek.

Of’ta Sosyal Hizmet Merkezi hizmete girdi
banner71

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Trabzon il genelinde 5 ilçeye Sosyal Hizmet Merkezi açıldı. Of’ta açılan Sosyal Hizmet Merkezi, Of’un yanı sıra Çaykara, Dernekpazarı ve Hayrat halkına hizmet verecek.

 

Of Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’ne atanan Ahmet Şahin, görevine başladı. Müdür Şahin’i makamında ziyaret eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Köşe Yazarımız İzzet Keleş, Müdür Şahin’e hayırlı olsun dileklerini ileterek görevinde başarılar dilediler.

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından başlatılan “Aile Sosyal Destek Projesi’ni (ASDEP) temel olarak yürütecek olup bunun yanında başkanlığın diğer hizmetlerini yerinde yürütülmesini sağlayacak olan Of Sosyal Hizmet Merkezi, Of, Hayrat, Dernekpazarı ve Çaykara ilçelerinde ikamet eden yaklaşık 65 bin nüfusa hizmet edecek.

 

Sosyal Hizmetler Müdürlüğü evde hasta bakımı, şehit aileleri, ihtiyaçlı çocukların ailelerine yardım ve doğum yardımları gibi 4 ana konu ile ilgileniyor.

 

Ahmet Şahin Kimdir?

1964 yılında Yomra’nın Özdil Mahallesinde dünyaya gelen Şahin, üniversite eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesinde tamamladı. Yomra Özdil Belediyesi’nde göreve başlayan Şahin, 27 yıl belediyede çeşitli görevlerde çalıştı. Trabzon’un Büyükşehir statüsüne kavuşmasının ardından Özdil Belediyesi’nin kapanması nedeniyle Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmaya başlayan Şahin, Of Sosyal Hizmet Merkezi’ne Müdür olarak atandı. Müdür Şahin, evli ve 5 çocuk babasıdır.

 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21