Of’ta sokaklar yenileniyor

Of Merkez Sulaklı Mahallesi Dumlupınar, Filiz, Dumlu ve Pınar ile Papatya Sokak’ta yenileme çalışmaları devam ediyor.

Of’ta sokaklar yenileniyor

Of Belediyesi tarafından Of Merkez Sulaklı Mahallesi’nde başlatılan sokak yenileme çalışmaları devam ediyor.

Atatürk Bulvarı, Sanayi Caddesi, Çarşıbaşı Camii Caddesi ve Barbaros Caddesi’nin çevrelediği alanda bulunan Dumlupınar Sokak, Filiz Sokak, Dumlu Sokak, Pınar Sokak ve Papatya Sokak’ta başlatılan alt ve üst yapı yenileme çalışmaları devam ediyor.

Doğalgaz hat döşemesi ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan içmesuyu hatlarının yenileme çalışmalarının ardından Of Belediyesi tarafından üst yapı yenileme çalışmaları başlatıldı.

Yaya kaldırımlarının genişletilmesinin ardından zemin betonlanarak sokaklar doğal küp taş ile kaplanıyor.

Yaya kaldırımı ve sokak parkelerinin yenilenmesi çalışmalarından memnun olan bölge esnafı ve vatandaşlar, çalışmaların kısa sürede tamamlanmasını istiyor.

Başkan Yardımcıları Mehmet Öztürk ve Şevki Saral ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Fen İşleri Müdürlüğü personelinden çalımalar hakkında bilgiler aldı.

"Ekibimiz ile birlikte her zaman hizmetlerimizi geliştirmeye ve büyütmeye devam ediyoruz." Diyen Başkan Sarıalioğlu; “Ekiplerimiz tarafından Sulaklı Mahallemizde bulunan Dumlupınar ve Papatya sokakta devam eden doğal taşlarla parke, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarını ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Oluşturmuş olduğumuz ekiplerimiz ile ilçemiz genelinde bozuk yol kalmaması adına canla başla çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman tellioğlu
Osman tellioğlu - 13 ay Önce

Allah razi olsun çalişmalarin icraatin çok güzel yanliz Of’un park sorunu Of’un kabus olarak gözüken Çaykent eski ötel binasi bir sorun haline gelmiştir bu bina ne zaman yapilacak bu konuda yardimlarinizi bekliyoruz

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21