Of’ta seçim güvenlik toplantısı yapıldı

24 Haziran Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27.dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde Of’ta Seçim Güvenliği toplantısı yapıldı.

Of’ta seçim güvenlik toplantısı yapıldı
banner71

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27.dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde Of’ta Seçim Güvenliği toplantısı yapıldı.

 

Of Kaymakamı Eyüp Fırat’ın başkanlığında Kaymakamlık Makamında yapılan toplantıya; AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, CHP İlçe Başkan Vekili Bülent Saral, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, SP İlçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu, İP İlçe Başkanı Avni Karamustafaoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Tanju Tanrıverdi ve İlçe Emniyet Müdürü Nurettin Saçkan katıldı.

 

Kaymakam Fırat toplantıda yaptığı konuşmada, “Değerli siyasi parti başkanlarımız ile çok verimli toplantı yaptık. Hepsinin de amacı ve talebi seçimlerin ülkemizde olduğu gibi Of’ta da “Demokrasi Bayramı” şeklinde gerçekleştirmesidir. Sürecin ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Katılımlarınız nedeniyle hepinize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21