Of’ta sağanak yağış Çaykara yolunu çökertti

Of’ta akşam saatlerinde başlayan ve gece boyu devam eden sağanak yağış nedeniyle Mahallelerde heyelanlar meydana gelirken Of Çaykara Yolu’nda yol istinat duvarı çöktü. Of’un büyük bir bölümü geceyi karanlıkta geçirdi.

Of’ta sağanak yağış Çaykara yolunu çökertti
banner71

Karadeniz Bölgesini etkisi altına alan sağanak yağış Of’ta da çok sayıda mevkide heyelan ve hasar meydana getirdi.

 

Akşam saatlerinde başlayan ve aralıklı olarak devam eden sağanak yağış sonucu Mahallelerde çok sayıda heyelan meydana geldi.

 

Of Çaykara Yolu 1.km’sindeki kavşağın olduğu mevkide yol istinat duvarı çökerken yaya geçidi de çöktü. Yolun bir şeridi de ulaşıma kapandı. Yolda ulaşım kontrollü bir şekilde sağlanıyor.

 

Yağış nedeniyle Of’un büyük bir bölümü geceyi karanlıkta geçirdi. Sanayii bölgesinde bulunan trafo merkezi sular altında kalınca Of Merkezin büyük bir bölümüne elektrik verilemedi. Aksa Cedaş ekiplerinin çalışmaları sonucunda gece saatlerinde arıza giderilirken bir kısma ise hiç elektrik verilemedi.

 

Of Çaykara yolunda çöken istinat duvarında geçen yıl Eylül ayında yaşanan afet sonucunda hasar meydana gelmiş, Of Havadis objektifleri bu durumu kayıt altına almıştı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
fotokemal
fotokemal - 5 yıl Önce

yapılan işe bakılmalı istinad duvarı yapılırken kamyonla taş döküp üzerine biraz beton ekle katla çık yol seviyesine.göstermelik işler bunlar yazık milletin paralarına kursaklarında kalması dileği ile ne karşısı ne bu tarafı hiç biri yönetmliğe uygun olduğunu düşünmüyorum kontrollerrr bu size der olmalı.

FATİH SEYHAN
FATİH SEYHAN - 5 yıl Önce

İŞİNİ BAŞDAN SAVMA YAPARSAN LAKAYTCA ŞOV YAPARCASINA ORAYI YAPDIK BURAYI BITIRDIK DERSEN YAPDIĞIN İŞLER ÇOK GECMEDEN CUVALLIYOR

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21