Of’ta pittbul vahşeti

Of’un Aşağı Kışlacık Mahallesi’nde pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğrayan 57 yaşındaki Huriye Kaya’nın kolu parçalandı.

Of’ta pittbul vahşeti

Of’un Aşağı Kışlacık Mahallesi’nde meydana gelen akıl almaz pittbul vahşeti yaşandı. Sabah saatlerinde çay bahçesine gitmek üzere evinden ayrılan 57 yaşındaki Huriye Kaya’ya yolda pitbull cinsi köpek saldırdı.

Ş.A.’nın sahibi olduğu pitbull cinsi köpeğin saldırısının ardından D.A.’nın sahibi olduğu iki kurt köpeği de saldırıya geçti.

Köpeklerin saldırısı sonucunda vücudunun birçok noktasından yara alan Huriye Kaya’nın kolu parçalandı. Yaklaşık yarım saat kadar üç köpeğin saldırısından kendini korumaya çalışan Kaya’nın yardım çığlıklarını duyan Kaya Uzunkaya, Huriye Kaya’nın hayatta kalmasını ağladı.

Bölgede çay işçisi taşıyan Kaya Uzunkaya’nın durumu fark etmesi ve köpek sahiplerine haber vermesi üzerine Huriye Kaya parçalanmaktan son anda kurtuldu.

Jandarma ve Acil 112 Sağlık ekiplerine haber verilmesinin ardından olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’ne kaldırılan Huriye Kaya, tam 5 ameliyat geçirdi.

Kolunun kesilmesi tehlikesi ile karşı karşıya kalan ve tedavisi devam eden Kaya, “Bu tarz vahşi köpeklere karşı yetkililer bir an önce önlem almalı. Benim yaşadığımı kimse yaşamasın ne olur, psikolojim tamamen bozuldu. Mahalledeki herkesin de psikolojisi bozulmuş. Yetkililer lütfen tedbir alın. Yazın çocuklarımızı köye çıkartamıyoruz. Bu zamanda böyle vahşet olur mu? Köpek sahipleri cezalandırılmalı. Allah böyle bir vahşeti kimseye yaşatmasın” diye konuştu.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
oflu
oflu - 2 gün Önce

köpek sahipleri olan köpekleri parcalasınlar esas köpek sahipleri sorsalar adam diyede konuşurlar

Rumuz Of
Rumuz Of - 2 gün Önce

Olay tam bir vahşet ,Pittbul çinsi köpek çinayet köpeği insanlar bunu hangi gerekçe ile saklar bu insan yiyor,yetkililer buna Nasıl müsaade eder.Allah hastaya şifalar versin

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30