Of’ta pittbul vahşeti

Of’un Aşağı Kışlacık Mahallesi’nde pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğrayan 57 yaşındaki Huriye Kaya’nın kolu parçalandı.

Of’ta pittbul vahşeti

Of’un Aşağı Kışlacık Mahallesi’nde meydana gelen akıl almaz pittbul vahşeti yaşandı. Sabah saatlerinde çay bahçesine gitmek üzere evinden ayrılan 57 yaşındaki Huriye Kaya’ya yolda pitbull cinsi köpek saldırdı.

Ş.A.’nın sahibi olduğu pitbull cinsi köpeğin saldırısının ardından D.A.’nın sahibi olduğu iki kurt köpeği de saldırıya geçti.

Köpeklerin saldırısı sonucunda vücudunun birçok noktasından yara alan Huriye Kaya’nın kolu parçalandı. Yaklaşık yarım saat kadar üç köpeğin saldırısından kendini korumaya çalışan Kaya’nın yardım çığlıklarını duyan Kaya Uzunkaya, Huriye Kaya’nın hayatta kalmasını ağladı.

Bölgede çay işçisi taşıyan Kaya Uzunkaya’nın durumu fark etmesi ve köpek sahiplerine haber vermesi üzerine Huriye Kaya parçalanmaktan son anda kurtuldu.

Jandarma ve Acil 112 Sağlık ekiplerine haber verilmesinin ardından olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’ne kaldırılan Huriye Kaya, tam 5 ameliyat geçirdi.

Kolunun kesilmesi tehlikesi ile karşı karşıya kalan ve tedavisi devam eden Kaya, “Bu tarz vahşi köpeklere karşı yetkililer bir an önce önlem almalı. Benim yaşadığımı kimse yaşamasın ne olur, psikolojim tamamen bozuldu. Mahalledeki herkesin de psikolojisi bozulmuş. Yetkililer lütfen tedbir alın. Yazın çocuklarımızı köye çıkartamıyoruz. Bu zamanda böyle vahşet olur mu? Köpek sahipleri cezalandırılmalı. Allah böyle bir vahşeti kimseye yaşatmasın” diye konuştu.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
oflu
oflu - 2 yıl Önce

köpek sahipleri olan köpekleri parcalasınlar esas köpek sahipleri sorsalar adam diyede konuşurlar

Rumuz Of
Rumuz Of - 2 yıl Önce

Olay tam bir vahşet ,Pittbul çinsi köpek çinayet köpeği insanlar bunu hangi gerekçe ile saklar bu insan yiyor,yetkililer buna Nasıl müsaade eder.Allah hastaya şifalar versin

of 61
of 61 - 2 yıl Önce

pitbull köpeğinin mahallede ne işi var.insanları parçalayacak kadar ileri derecede vahşi bu hayvanların beslenmesi özel bir izne tabi değilmi.köpek sahibi söz konusu adamın bu vahşi köpekleri saklamasının özel bir nedeni vardır mutlaka ve bunun hesabını kanun karşısında vermesi gerek.yazık o kadıncağıza kim bilir belkide kasıtlı olarak üzerine salınmış olabilir.

Hasan hacımüftüoğlu
Hasan hacımüftüoğlu - 2 yıl Önce

Saldirinin oldugu guzargahtan her gun ise gidiyorum. Kurt kopekleri cok saldirgan. Gectigimiz sali gunu bir yasli amcaya hirladilar. Eger bana birsey olursa bunu o kopeklerin sahibinin yaninda birakmam.

Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Çok geçmiş olsun olay tam bir vahşet,kadın üç köpekle birden boğüşmüş bundan mahalle muhtarıda sorumludur .Mahalle muhtarı bu tip vahşi köpeklerin mahallede beslenilmene Nasıl göz yummuş ,ilgili merçilere bildirmemiş.Allah beterinden korusun.İnsanlarda lütfen sorumluk alsın tekrarı olmasın.

Hasan hacimuftuoglu
Hasan hacimuftuoglu - 2 yıl Önce

Her sabah ayni korku ile ise gitmekten usandim bu kopeklerede sahiplerinede biri dur demeli

Bir okuyucunuz
Bir okuyucunuz - 2 yıl Önce

Sayin gazete yonetimi sizden o vahsi goruntuyu sansurlemeniz veya kaldirmanizi istiyorum.Habercilik ozen ister rica ediyorum.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21