Of’ta okullar 2. döneme hazır

Karne tatili fırsatını iyi değerlendiren okullar, eksikliklerini gidererek 2.yarıyıla hazır hale geldiler.

Of’ta okullar 2. döneme hazır

2018-2019 eğitim-öğretim yılının 2. yarıyılı 4 Şubat 2019 Pazartesi günü başlıyor. Öğrenciler 18 Ocak’ta karnelerini alarak yarıyıl tatiline girmişlerdi.

 

Karne tatili fırsatını iyi değerlendiren okul idarecileri, okullarındaki eksiklikleri giderebilmek için yenileme, tamirat ve tadilat işlerini tatil döneminde giderdiler. Eksikler giderilerek okullar eğitim-öğretime hazır hale getirildi.

 

2.yarıyıl öncesinde okulları ziyaret eden Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

 

Okul iarecilerine teşekkür eden Müdür Kabahasanoğlu; “Genel olarak okullarımızda çok büyük eksiklikler bulunmuyordu. Fakat bazı okullarımızda ufak tefek eksiklikler, boyaların dökülmesi gibi sıkıntılar bulunuyordu. İdarecilerimizin gayreti, aile birliklerimizin ve hayırseverlerimizin desteği ile bu problemler giderilmiş okullarımız eğitim- öğretime hazır hale getirilmiştir. Bu konuda gayret ve fedakârlık gösteren tüm idarecilerimizi tebrik ediyorum. Hayırseverlerimize de şükranlarımı sunuyorum. Eğitim- öğretimimizin 2.döneminde tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyorum. Rabbim birinci yarıyılda olduğu gibi ikinci yarıyılda da kazasız belasız bir dönem geçirmemizi nasip etsin” ifadelerini kullandı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21